1. 1.
    köpeğe çivili sosis veren vicdansızlar
    5 -2 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    orospu çocukları.
    10 ... dark fore
  3. 3.
    (bkz: satanizm)
    1 -8 ... starmaiden
  4. 4.
    bunun satanizmle uzaktan alakası yok sıçtırtmayın pamuk kalbinize. varolan bütün satanizm versiyonlarının emirlerinde hayvanlara karşı mantık çerçevesinde şefkat ve empati ile yaklaşılması öğütlenir.

bunu yapan yarrak beyinliyi o sosisin içindeki çivileri kullanarak sikinden tavana sabitlemek gerek.
    18 -4 ... hymn
  5. 5.
    Profil fotoğrafındaki rte nin sansürlenmesinin sebebi nedir acaba? Bunu yapan orospu çocuğunun profilinde atatürk resmi olsa işte kemalizmin gerçek yüzü diye akitte haber bile yaparlardı amk.
    Gerçi bu vicdan meselesi böyle bir şeyi yapan kişinin ideolojisi, dini, dili hiç önemli değil.
    15 -3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  6. 6.
    satanizm filan değil, saf anadolu çomarlığı.. bu toprakların yerli ve milli vebası..

zavallı köpeciğe mi acıyayım, böyle bir vahşetten zevk alacak kadar düşmüş insanımsılara mi acıyayım, bilemedim şimdi..
    9 ... arbutus unedo
  7. 7.
    Çok çocuk yapın diye öğütler verileceğine vicdanlı,ahlaklı,merhametli çocuklar yetiştirmek için verilsin.

Gerçi ne desek boş. Eğitilmez insanlar.
    7 ... erkeksi bayan buse
  8. 8.
    emin muhammed yazıyorlar profile . bak bak. bilinçaltına ne mesajlar veriyor şerefsizler. şeytan bunların yanında çırak çıkar. bir islam düşmanı değilse bu ben de bir şey bilmiyorum.

kim yaptı ise allah belasını versin. kan kusarak ölsün.
    1 -4 ... sevgikelebegi
  9. 9.
    Ne vicdansızı bildiğin o*ospu çocuğudur bunlar.
    2 ... wizzy
  10. 10.
    bunu yapanı yağlı kazığa oturtmak lazımdır.
    2 ... pilihozlu haci baron bey