bugün

bursa' da terminal yolu üzerinde özdilek' in tam karşısındaki lokanta. genelde herkes porsiyon işi değil kilo işi sipariş veriyor. kararsız kalanlara köfte, tavuk şiş, sucuk ızgara ve beyti' den oluşan karışık lezzetler tavsiye edilebilir. tatlı olarak kaymaklı ekmek kadayıfı mükemmeldir. siparişleriniz çabuk geliyor. 10 liraya takribi iki porsiyonluk ızgara, salata, içecek, tatlı ve sınırsız trabzon ekmeğiyle başbaşa kalıyorsunuz ki bursa sınırları içerisinde hiçbir yerde bu fiyata böyle bir yemek yiyebilmeniz mümkün değildir.
ucuz lezzetli ve kaliteli dolayısıyla kapısında kuyruk oluyor. masa boşalsın diye bekliyorsunuz ama değiyor.
çok ucuza şölen yaptıran mekan.

mudanya yolu girişinde açtığı şubesi sabah akşam full çekerek başladı ama yavaştan düşüşe geçti. zira etlerin kalitesinden midir yoksa köfte harcından mı bilemiyorum, midede inanılmaz rahatsızlık yaratıyor. kullandıkları et kötü ya da beklemiş olabilir, kokusu bir garip...

ucuz olsun diye o sıkıntıyı çekmeye değmez...
(bkz: kofteci abbas)
sahibinin ocakta köfte çevirdiği bir mekandır. başarısının sırrı belki de budur. ama eleştiri getirirsem eğer, insanların ayakta sıra beklediği aşevi modundan acilen çıkarılmalıdır.
sahibinin (mutevaziliğinden olsa gerek) hala şahin model aracıyla işine gelip gittiği yer.
mudanya yolunda da bir şubesi bulunmaktadır. sabah akşam doludur. bu kadar düşük fiyata bu kadar doyabileceğiniz başka bir yer yoktur. evlere paket servis yapar, paket serviste trabzon ekmeği bile getirir.
ucuz,kaliteli karın doyuran mekan.köftesinden ziyade tavuğuda güzeldir.bursada bulunur.
köftesinden ziyade kaymaklı ekmek kadayıfına doyum olmaz. yedikten sonra eve koşarak bile gidilebilir. *
Ucuz* ve kaliteli köfte yemek isteyenlerin adresi özellikle "buttim" yanındaki şubesi çok iyi iş yapmaktadır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.