bugün

Samimi bir itiraftır. Emek verdiğiniz dost kaldığınız kızın sırf sikmediniz diye gidiyorum ben demesi ağrıma gitti amina koyiim. O suç onda değil onu sikmeyenide.

Kızlar 22 yaşından küçükseniz bana gelmeyin.
ibne söylemidir.
(bkz: ibne)
bir yakarış.

22 yaşından büyük olunca kadın olmuyor mu diye merak ettirendir.
zaten onlarda sana bayılıyordu mk. ulan am görseniz bomba sanıp karakola götürürsünüz gelip burda böyle ahkam kesiyorsunuz ya bitiyorum.

açmayın tiksinçli karı. kızlardan tiksinen kişi beyanıdır.
Kızlar sadece sevişmekten hoşlanır sevişmezseniz itlik yaparlar utanmazlar..

Iğrenç birer mahluklardan tiksinmektir.
bulmuşta bunuyor bu arkadaş diye düşürten başlıktır. ne pipi varmış arkadaş 22 den küçükler sıraya girmişte büyükleri beğenmiyor.
Erkek gibi tavırları, arkadaş grubuyla yaptığı espiriler, her konu hakkında cahilce yaptıgı konuşmalar, bilge gibi davranıp konuşmak. Bu tür özelliklere sahip kızların oranı %97 dir. Artık saldım kendimi sadece kitap okuyorum film izliyorum bu cahil sürüsü ile bir dakika vakit harcayamam.
Köylü kız en iyisidir bu ne aşağılama ne de yüceltme için hiç görmediğim köylü kızı için söylüyorum bunu çünkü onlar doğaldır bir yere ulaşmak için kırk takla atmaz zengin koca bulmaya çalışmaz...
erkeğin/kadının iyisi de kötüsü de hemen her yerde mevcuttur. ayrıca sen köylü kurnazı diye bir laf duymamışsın anlaşıldı. yada şehirler ne pırlantalar barındırır piyasadan haberin yok.

edit: çok iddialı ve düşünmeden ve üstelikte komple yanlış söylenmiş bir söz bu. doğrusu ne ? kızların şu şu özellikleri hoşuma gitmiyor olabilir.
(bkz: ay götüm)
Kimse bana bakmıyor kız bulamıyorum demiyo da tiksiniyorum , kitap okuycam diyo.
Hayırlı avunmalar kardeş.
feministleri unutma kardeş.
(bkz: ay öldüresi var beni)

kızlardan tiksindiğini bildiren bir cümledir. bizde size bayılıyorduk dimi.
Psikiyatrik tedaviye ihtiyaç duyan bireyin yardım çığlığı olan sözlerdir.
evet arkadaşlar artık kızlr umrumda değil. bülent abla gibi kestirip yoluma bakacağım. sikin mi var derdin var ayol.
güncel Önemli Başlıklar