bugün

Yeni bir belgeselle Sözlükleri başındaki tüm yazarlarimiza Merhaba diyoruz.

- Bu merakın derinliklerine indik Mr.brown ile. Mr. Brown?
+ haa?
- siktir edin bunu ingiliz pzevenk hemi de arsenal'i tutuyor.
+ four four dört dört.
- shut up göt.

Neyse efendim program devam ediyor.

Bu merakın başrol karakteri günümüz kızlarından yola çıkarsak büyük ihtimalle çoğunun son ayrıldıkları sevgilisi kaslı değildi. Çünkü merak ve gizem bir ilişkinin ana faktörleridir. Kızlar merak etmediği ya da artık gizemli bulmadığı erkekten soğur ve sonuç olarak iş ayrılık ile biter.

Bu merak kim bilir nereden geliyor?
Acaba diğer kızları kaslı sevgilisiyle kıskandırmak için mi?
Olabilir en yüksek olasılık da bu matematiksel formulasyonlara göre hareket edersek. Nash dengesi off. Pareto optimumu on.

Çünkü bir kadının en büyük düşmanı sevgilisini elinden alma potansiyeli olan başka bir kadındır.
Yanında güvende olacağı erkek ister kadın.
Ama bu kızların düştüğü bir yanılsama var.

Her kaslı erkeğin onları koruyabilecegini düşünürler.

Ulan baştan ayağa kas yığını olsa onda yürek yoksa ne yazar Sikmişim o musclelari.

işte bunu bilmiyorsunuz kızlar. Kaslı değil erkek yürekli olacak. Gerçi ben ikisi de değilim de kassiz olup da yürekli bir çok yazarımız var burada. Hadi iyisiniz beyler gecenin hasılatı.

(bkz: Düşüren çıksın Kasıyor)

Hoşça... amına koyim.
erkeklerdeki iri meme, dolgun dudak, ince bel, yuvarlak kalça merakından pek farkı yoktur, cinsellik içerir.
bir dolgun cüzdan 10 kaslı erkeğe bedeldir.

neticede kaslı erkek dediğinde paraynan alınabiliyor.
Erkeklerde ki dolgun meme dolgun popo merakı ile aynıdır. Ele avuca geliyor haha.
Doğal seçilimdir, her kadın soyunun devam etmesi için sağlıklı döller ister. Beyin ise sağlıklı döllerin sağlıklı ve fit vücutta bulunduğunu varsayarak kaslı erkeklere yönelir.
parası neyse verelim taktıralım şu kas mıdır ne meretse artık.

özetle kas değil cüzdan merakıdır o, kas merakı yoktur.
para yoksa kas yapamıyorsun.
bir de bunun erkek versiyonu var. dolgun meme ve popo meraklıları. oysa iki tarafın istediği özelliklerin sahteleri çok kolay yapılabilir. biri silikonlarla biri de hap ve ilaçlarla.

ayrıca gözlemlerime göre ki bunlar sokakta gördüklerim. hiç öyle kaslı merakı olan birini görmedim. yada erkek versiyonu da aynı onu da pek göremedim. zaten bu iki versiyon biribirlerini bulup sığ düşünce havuzlarinda yaşıyorlar.

fakat şunu da eklemeliyim fit bir vücut hafif bir kas kadın erkek herkese yakışabilir ve sağlıklı olmak için de idealdir.
Anlam veremediğim meraktır.

ıq nuzdan şüphe etmiyor değilim.
kaslı değilde yapılı diyelim.
kaslı değil geniş omuzlu büyük pazulu erkekleri erkeksi bulmalarıdır. ben bunu gözlemledim sevgililerim de.
gücü temsil ettiğinden çok normaldir ayrıca cowgirl de partneri geriye atıp beline kaslı kollarınızı dolayıp sıkınca eşsiz bir haz veriyor iki tarafa da. bunu kürdan kollarınızla yapamazsınız.
Evet doğruluk payı vardır. Göbekli kıllı amcalar ancak parayla elde eder.
kasım yok ama göbeğim de yok. bu kızlar ne buluyo bende hayret. hah.