bugün

allah bir yerden verince bir yerden alıyor.
Anadolu ve fen liselerini kazanamamış, süper liseye kalmış birinin yapmış olduğu tespittir.

Doğru da değildir ayrıca, korelasyon yok güzellikle zeka arasında.
Güzel olmak fazla ilgi görmek demektir fazla ilgi görmek avelleşmek demektir...
Katıldığım tespittir.

ayrıca bunun şöyle bir versiyonu da var: Kızların sesi güzel oldukça kendileri çirkin oluyorlar.
doğruya doğru şimdi birbirimizi kandırmayalım. güzel olan kadınlar, erkek pohpohlamalarına vakit harcamaktan ne okuyor, ne kendini geliştiriyor. zengin bir koca avı önceliği oluyor.

güzel olmayan kadın ise kariyerine veriyor kendisini. haliyle iyi yerlere geliyor. siz hiç taş gibi olan bir bilim kadını gördünüz mü?
Çünkü o süper liselilerin olduğu çağlarda şahane guzel ve havalı kızlar fen ve Anadolu liselerinde Fink atiyorduk. Kurulan ters orantı genellemesi mümkün değil ii ihhh.
Herşey bu lolitaların kendiliğinden ayağına geldiği için
Düşünmeye ihtiyaç duymuyorlar. Zamanla köreliyor.
Estetik yaptıranların beyninde küçülme oluyormuş, dedi bir kadın bir gün bana üstelik allah affetsin pek de çirkindi.
(bkz: Erkeklerde zeka arttıkça sözlükte yazmayı bırakıyormuş)
Doğrudur. zeki ve güzel olan sana bana düşmüyor zaten.
Başlık zaten anlamsız karıların analitik zekası yok bı kere papağan gibi ezberleyip başarılı oluyorlar orası ayrı... Hardcore muhendislikte veya yenilikci fikirlerde banko sicis... Gözlerimizle gördük denedik...

Şimdi gelip istisnalari gözüme sokmayin....
Iq seviyesi ölçmek için takometre mi taktın sayaç mi bağladın naptın amk. Tüik 'ten ıstatistik mi topladın !
güzelliğime denk zekamla eze eze çürüttüğüm tez.

istisna hanım diyeceksiniz
güzellik zamanla kaybolur ama akıl zamanla düzelmez. çirkin olsun zeki olsun benim olsun.
Darkness hanim haklı:

Öv öv nereye kadar:

görsel
Günlerden bir gün yine kendimi övdürüyorumdur
Yav ups şimdi dalıcam sana yat uyu aq.
daha ziyade kültür seviyesi düşüyor. e tabi ihtiyaçları yok. kütür kütürüm ne gerek var kültüre diyorlardır
Bu bir genelleme ama doğruluk payı yüksek bir genelleme çünkü hepsinin amacı saadet elde etmek bu devirde de saadet parayla orantılı bir güzel kadın güzelliğiyle bunu elde edebileceği için kendini geliştirmeye çaba sarfetmez ama sıradan bir kadın için ekmek aslanın ağzındadır kendini geliştirmek mecburiyetindedir. Evet Türkiye de bile durum böyledir.
Kadın arkadaşların iq seviyesinden şikayet ediyorsunuz ancak talebi doğuran da sizsiniz. Nitekim -arada hatalar olabilir ancak- genelde insanlar hak ettikleri ile olur, arkadaşlar.
Kadın arkadaşlarda en azından bir ayrım var. Erkek arkadaşlarda ise kriter sabit genelde. Önce kendinize bakın, önce kendinize.
Ne yazıkki.
Trol başlık diceeem,

Prim vermeyeyim diceeeem,

Ama cidden ne diyecem bilmiyorum neden akıllanmıyorsunuz?

Acayipsiniz ulan..

Kadın deyince bile ağzı yüzü değişen tipler var bu memlekette..

Kadın = velinimet

Kadın = baştacı

Kadın = Allah’ın emaneti

Başka söze ihtiyaç yok.

Saygılar sunuyorum azizim…
Yanlış önerme,
Kadının güzelliği artıkça erkeklerin dibi düşer,
Erkekler zeki kadınlardan uzak durur,
Erkekler aptal kadının peşinden koşar,
Kadınlar uzun yıllar önce bu durumu farketmiş ve ona göre adapte olmuşlardır, yoksa aptal kadın yoktur, zeki kadın vardır ve hem zeki hem çok güzel aptal taklidi yapabilen uyanık kadın vardır.
Erkekler olarak bunu kabul etmemiz lazım, en aptalı dediğimiz kadın bile biz onu yatağa atmadan önce bizi 3-4 kere ayakta sikmiş olur.
öyle olduğunu düşünen iq seviyesi düşük erkeklerdir. güzel olmasıyla iq seviyesinin ölçülmesi kadar saçma bir şey olamaz.
güzellik de yüksek zekâ da toplumda az rastlanan özellikler olmasından ötürü ikisine aynı anda sahip olan bir insana rastlama olasılığınız düşüktür. bunun dışında eğer ki insanların zekâlarını eleştirebilecek zekânız varsa bunu herkes üzerinde uygulayabilirsiniz. tabii güzel kızlar daha çok ilginizi çektiği için onları daha fazla incelemiş ve zekilik niteliğinin onlarda da az rastlandığını, normal insanlarda da az rastlanmasına oranla daha net seçebilmiş olmanız doğaldır.

hepsinin ötesinde de daha önceden yazıldığı gibi, güzel kadınların içerisinde kendini geliştirme katsayısı (?), normal kadınlara kıyasla görece az olabilir. yahut ters taraftan bakılınca da çirkin olan kadınlar veya erkekler de tiplerini düzeltemeyecekleri için kendilerini geliştirme yoluna başvurmuş olabilirler.

önceki entrylerde belirtilen pek çok önerme son derece taraflıdır ve ekserisi aptalcadır.
Bana hep çok zekisin diyorlar demek ki aynı zamanda çok çirkinsin demekmiş bu. hoş değil.
Düşük olsa bile önemli değildir. Kendini geliştirebilmesi, var olanı majör derecede kullanabilmesi önemli kişinin .. Ha bir de samimiyet var, o da ne güzel şey öyle ..
güncel Önemli Başlıklar