bugün

yavşak olmak isteyip olamamaktır. hem beceriksiz hem de yavşak ruhludur.
kral adamdır. ben ne yavşayacağım onlar bana yavşasın der.
(bkz: gay oldum)
Ne kızlarmış anlayamadım. Elim ayağım bana yetiyor.
Kızlara yavşama'dan nasıl sevgili olacan. Üzgünüm adamım ama biraz agresif olman lazım. Ve sakın ama sakın şunu düşünme "O kadın benden daha iyisini bulur." sakın diyorum.
Arkadaşlar doğrusu bu.

Düşünelim. Sizin çok beğendiğiniz bir kadını herkes beğeniyordur. Sahiden güzel bir kadın hayatının her döneminde zaten ilgiye boğuluyor. Kadın kendini aşırı beğenmiş ve sorunlu bir tip değilse etrafında biriken erkek kalabalığı kaçmaz. Zaten çok güzel olup hâlâ ilgi diye deliren kadınlar etrafında insanları kaçırıyordur. Bu kadın herhangi bir ilişkisinde mutlu olamayacağı için istediğin kadar yavşayabilirsin, sonuçta olan sana olur.

Ama diğer güzel kadın ilgiden sıkılır. insanların dış görünüşüne gelip karakterine saygı duymaması, çabucak cinsellik beklentisi ya da sevildiğini hissedemiyor olması nedenli bir gün tüm bu ilişki içeriğine daha farklı bakmaya başlar. O çok güzel kadınların yanında gezen çirkin erkekler görüyorsunuz ya, o erkekleri o kadınlar seçiyor. Çirkin erkek özgüveni nedenli oluşan bir durum yok. Muhtemel çirkin olduğu için kadına ilgisini zaten bana bakmaz diyip göstermeyen erkeğin bu savaşı kazanmasından farklı bir durum yaşanmıyor. Herkes ilgi gösterirken cirkin olan ilgi göstermiyor. Hangisi daha çekici hale gelir? Düşün bi.

Yani karakteriniz düzgünse, kadına olan bakış açınız bunu yatırır üzerine çıkarımdan daha ötesine ulaşabildiyse, düzgün bir ailenin içinde büyüyüp kendinizi geliştirdiyseniz çok güzel bir kadın size kendisi gelir. Bunlara sahip değilseniz zaten vahşi vahşi yavşayıp durmaktan başka bir çareniz kalmamış demektir ki üzücü.
Yapacak bişi yok kimisinin mayasında olmuyor yavşamak.
Yanındaki tipine tüküreceğiniz gerzek gevezeler gül gibi hatunları koparıp koklarken sen mal gibi bakarsın.
Sonuç olarak yavşayan yavşaklar hep kazanır.
güncel Önemli Başlıklar