bugün

kaç kilosun?
boyun kaç?
saçların boya mı la?.*
bakire misin?
yaşın kaç sorusudur. renk değiştiren sorudur. matematik uzmanı gerektirebilecek hesaplar dökülebilir ortaya.
Üstündeki bilmem neyi kaç liraya aldın?

Genelde üç liralık şeyi otuz liraya aldım derler.
tabikide kac bedensin sorusudur . bakiremisin sorusunada genellikle evet derler.
Beni seviyo musun? Hiç bi erkek bunu bi kıza sormamalidir zira bu kızlara has bi sorudur. Kendimizi ezdirmenin luzmu yok.
-benden önce kaç kişi ile birlikte oldun?
kaç kilosun sorusuna alınan kızın aklına şeedim.
(bkz: alternatif kaç kilosun soruları) böyle sorsak sorun olmayacak yani öyle mi ?
daha önce sex yaptin mı?
nefes alıyor musun ?
Gece saat 12 olmuş; dışarı çıkabilir misin sorusu ?
bokun pembe mi?
amın pembe renkli mi?
uykusuz musun?
senin yaşın kaç?, senin boyun kaç?, senin kilon kaç? birden aklıma nil karaibrahimgilin xl şarkısı geldi
bu soğuk havada nasıl(kısa) böyle etek giyiyorsun?
(cevap verilsede anlayamayacağımız olay)
her gördüğünüz sinirli kadına regl misin diye sormayın. doğruysa zaten yapacak bir şeyiniz yok, doğru değilse daha da kızıyor insan.
yaşın kaç?en az otuz vardır herhalde..
ilk kimle birlikte oldun? sanane arkadaşım ilk kimle birlikte olduğu. sen sevişmene bak.
Ne kadar ileri gittin?
Kaç kilosun.
O ayakkabıları nereden aldın?
Koltukda ayakları yere değiyormu.
yaşınız kaç ?
ama ondan önce doğum tarihi sorarsanız iyi olur.
sevgilin var mı? (zaten hal hareketinden, gözlerinden ve yüz simasından anlarsın.).
eski sevgilinle ne yaptın öpüştün mü seviştin mi? gibi sorular sorulmamalı, bir de kaç sevgilin oldu en çok kimi sevdin falan diye. gerçi bu zaman da öpüşmüş olanı en namuslu ya kabulümüzdür bulan kaçırmasın.
güncel Önemli Başlıklar