bugün

Nicke baktim konuya baktim istemsizce guldum.

(bkz: zero vurdurmaya karar vermis)
aslında para pek çok kapıyı açıyor, gerçekten...

mesela saat satan 2 zenciye vereceğim 100'er dolar, bütün gece inlettireceğim senin gibi embesilleri, fotoğrafları ve videolarını da atacağım nick altına...

süper bir jübile yapıp çekip gideceğim buralardan.
Alımlarda görevli olmayı isteyeceğim hede.

Minyonlara sınavsız geçiş hakkı <3

görsel
bazı insanların kafalarının içi boşken balon gibi nasıl havalanmadıklarına şaşırıyor insan.

bir öneridir.
bunlar sınav ücretini bile yatırmazlar bırak sınava girmeyi. barajı geçebilecek kız sayısı şurada ya 1 ya da 2 dir.

(bkz: sınav kağıdına bir not bırak)
Niyyeeee diye sorasim geldi ama sonra sormadım.
Kızların sözlüğe sınavla alınması demek sözlükte sadece kızların olacağını bize gösterir. Çünkü o sınavdan erkeklerin bu zeka seviyesiyle geçebileceğini sanmıyorum.
(bkz: ölüm gibi bişey oldu ama kimse ölmedi)
abi sakin ol. yenge duyarsa kırar gene kolunu kanadını, bir ay sözlüğe giremezsin.
abicim kan şekerin düşmüş belli. al abi kahvaltın hazır;

http://cdn1.misssgibi.com...4/01/kahvalti-masasi1.jpg

bir talep işte.
Kpss 74
ales 76
yds 68

Hiç küfretmem, siyasi görüşüm yoktur, ateistlere, siyasal islamcılara, antidarwinistlere, antifeministlere, homofobiklere, düz dünyacılara ve tüm "türk kızı" aşağılamalarına karşı geliştirdiğim özel tahammül yeteneklerimle, Ojeli tırnaklarım, topuklu ayakkabılarım, tüm bunların yanında kısa saçlı kız çekiciliğimle birlikte, gecenin şiiri, gecenin şarkısı, günün sözü ve en güzel kitap alıntıları gibi daha burada sayamayacağım birbirinden ponçik sözlük başlıkları garantisi eşliğinde eğer şansım varsa ben bu işe talibim efendim.

7 gün 12 saat mesai için en az 3500tl + sgk ve 3 aylık prim, ücret scalasına uygundur öyle sanıyorumki.

T: sadece topuklu ayakkabı sesiyle bile geçilesi sınavlardır.
Bence sadece sınavda yetmez, sözlü mülakatta şart.
Sonuçta bu insanlar yazar olacak. Öyle kolay değil.
Erkekler ıq testiyle alınsın bence o zaman.
Tabi gümruk mualemesine de tabi tutun . Olmazsa bavula saklanip girmeye calisanlar olur iki macera yasariz.