bugün

çok basit olarak, teklif eden kız orospudur.

beklenen bu cevaptan sonra uyuyabiliriz.
gurur yaptıklarındandır.
erkekler yüzündendir. çok kaldırırsan böyle olur.
Yalnış ederler.
incileri dökülür,

kadınlığa aykırıdır safsatası yüzünden,

kendilerini ağırdan satmak isterler.
çünkü kadın erkek eşitliğini desteklerler(!) erkeklerin yaptığı her şeyi yapabilirler.
Yurt dışında bir sorun teşkil etmemesi bunun toplumsal bir tabu olduğunun en açık göstergesidir.
(bkz: sen öyle san)
(bkz: kızlık gururu)
katılmadığım düşünce. oldukça zenginim. kızlar altımdaki arabayı gördükten sonra direkt yanıma gelip cilve yapıyorlar. hatta kötü espri yapıyorum, inadına gülüyorlar. zenginlik de başa bela arkadaşım. o yüzden mini şortlu kızlara değil beni kalpten sevecek bir bayan arıyorum. üstteki entry'mde değindiğim gibi 15.000 tl gelirim var, yozgatta yaşıyorum 65 yaşındayım, yaş skalam 20-25 esra hanım.
'kızlar teklif etse, türk erkeklerin 'sözde' istedikleri gibi girişken olsalar, o zaman türk erkeği erkekliğini nasıl kanıtlayacak?' gibi bir soru gelmesine neden olan başlıktır. soru bir kenara, tabii ki kadınlar da 'teklif' edebilirler, istiyorlarsa etmeliler.
edenleri vardır. Yoo bana geldi.
Bir sorunsal. Bir kadın veya kız net olarak neden teklif etmez? Teklif etmiyorsa neden teklif almayı kabul görüyor? Bu bir paradoks mu? Bu 3 ünü istiyorum.
Bir kadın, yaratılış ve fıtrat gereği, ilk başlarda dikkat çekilmek ve türün devamında faydalı ve güzel çocuklar elde edilebilsin diye seçici davranır, o yüzden teklif etmez.

ikinci soru ise daha basit. Düşünmesi değil tepki vermesi bu erkek ve kadınlar için yeterli.

Paradoks olabilmesi için kadının bu olayın farkına varabilecek kadar duruma müdahil olması lazım.

Al sana üçü.
(bkz: kızlar neden telif vermez)

eser sahipleri kendileri sonuçta.
Yaratılış gereğiymiş demek ki.
Arz-Talep. Biz çok eşliyiz o sebeple denge ancak bu şekilde kuruluyor.
ihtiyaçları olmadığı için. fazlasıyla teklif aldıkları için etmeye gerek duymazlar.
kabul edelim ki gençler; biz bu kızları çok şımartıyoruz.
bende merak ediyorum, neden teklif etmiyorlar acaba.
Kezolar kadın mıydı ki la? Sorusu aklıma hep gelmiştir.
eder edenler var, bana iki kere edildi zaten 4 ilişkim oldu %50 resmen. swh
Ederler ama nadir.
Ya araya arkadaş sokarlar ya selektör çakarlar.
Bana böyle bir bilgi gelmedi.
Bana az kalsın biri ediyordu hemen yüzük parmağımı gösterdim.

Şansınıza tüküreyim gelip evliye teklif ediyorlar. Bekarlar yine yayan...
neden etsin ki peşinde koşan bir sürü abazan varken.iki kırıtsa yeter.
güncel Önemli Başlıklar