bugün

bir tiktok videosunda verilen mesaj.

sadece para yiyeceğini sanan kezban cümlesi.
koca parası dediği de ayda 500 lira aq alt gelirlisi.

bime gitmiş sjıeneı.
Nedense içimden kızın bursalı olduğu geçiyor. O kadar böyle tipe rastladım ki orada. Belki de ondandır.
Birçok tiktok videosunda kullanılan ses. Bimden aldıkları eşyaları gösterip hava atan kadınlar kullanıyor (?)

Koca parası yenilen yer: bim
Öyle kocanın ben ta aq. Neresi keyifli bunun hanımlar? Şaka maka bir insanın parasını yemek bunlar için orgazmdan daha zevkli sanırım.
koca parası yemekten kastı 'kağıt havlu, kahvaltılık, salça' vb. olan bir adet ablanın videosu. birinin ablaya 'koca parası yemek'teki paranın o para olmadığını anlatması lazım. masum.
olm dalga geçmeyin lan. yoksulluk başka bir şey.
Hayatta hiçbir yerde kendini kanıtlayamamış, kendini geliştirdiği tek nokta dedikodu yapmak olan ve ne kadar çok gösteriş o kadar çok itibar mottosuyla hayatına devam eden Türk kadını...
" anası da yesin babası da yesin " diyelim de mertlik bizde kalsın.
Safim benim.
şimdi bunu evlenme vadiyle iğfal etsen Suç.
Yatak odası ve mutfak arasında kullanılacak çocuk yapma makinesi, temizlikçi, aşçı, eve bakacak bekleyecek bekçi, çocuk bakıcısı.
ilerleyen teknoloji (yapay zeka, robot teknoloji) ile bunlara bile gerek kalmayacak asalak bir dişi yaratık.
Bakın seks zevk konusuna girmiyorum ki bu mental de bir kadın ile seks yapıp zevk almak şöyle dursun; insan parasını verip koynuna aldığı bir fahişe, geçim sorunu yaşayan düşkün bir kadından faydalanma gibi hisleri orgazm sigarası içerken yaşarsınız.

işin acı yönü ise Bim market yerine kendini Migros marketlerden alışveriş yaptıracak birini bulunca maymun gibi davranır.
Malûmunuz; maymun, tutunduğu dal olmadan, tuttuğu dalı bırakıp başka bir dala atlamaz.
Bunun için öğle kuşağında yayınlanan ve bu mental yapıda yüzlerce kadının programlara çıkıp kimin altında iken kimin altına yattığı, eşini bırakıp kaçtığı, çocuklar kimden vs sıradan hayatlara bakınız vermeye gerek yok.

Akıl olmayınca ahlâk ve etik değerler yanında sorumluluk, birey olma, kişilik ve karakter oluşmuyor.

Böyle nicelerini görüyorum...
Eğitim seviyesi, satınalma paritesi yanında dinî kültür etnik ideoloji düşüncesi, çevresi ister gökdelen ister gecekondu olsun, çalışsın veya çalışmasın kadınlarımız bu kafada.

iyi ki evlenmişim, inanın bu toplumun kadınlarına bakıp evlenmek benim için hayâl olurdu.
Son kalan insan evladını ben almışım, Allah'ı memnun edecek ne yaptım ise mevlâ'm gönlüme göre verdi.
Para yemekten kastedilen para o değil be ablacığım şeklinde öğüt verilecek sado kezo beyanı.
görsel
Lâmı cimi yok, Bu zihniyet sahibi kadın vücudunu erkeklere para için satan hayat kadınından daha aşağılık bir durumdadır ve bu tiplere bizim oralarda orospu derler.
Videoyu açmadan önce lüks mağaza poşetleri ve lüks araba videosu falan bekledim. Şaşkınım şuan evlenin evet gerçekler bunlar çünkü. *
görsel
böyle izledim.
Bi kadının böyle mal mal konuşmasını her zaman kocasının iyi silkememesine bağlamışımdır. Bunda haklı olduğumu da birçok kez görmüş bir insan olarak söylüyorum; iyi bir silkin, kendilerine gelsinler. %100 çalışıyor.
anca zeki bir kadının kurabileceği cümledir. evet.
Adam buna bir teneke salça verip, dışarıda mala vurmuyorsa ben de neyim.
Böyle mal mal konuşan karılar görünce sinirlerim zıplıyor.
Ramazan kolisi görünce kendini zengin sanmak.
varoş kezbanı hareketidir.
(bkz: evlenmemek için sebepler)

ulan hepiniz ordaydınız be. evlilikten soğutma suçu işliyor. cimer e yazalım bunu.
Hep artı istikameti düşünmüş ve söylemiş. iyi de ya kocanın parası biterse? Başta zengin olup sonra istemeden sıfırı tüketenler var. Yani hayat hiç bir zaman garanti değil ki. Varlıkta herkes sever.
Gerçekten kendi ayakları üstünde duran kadınlara hayranım. Ancak genel olarak zengin koca peşinde koştukları malum.