bugün

boş insanlar nasılda kendini belli ediyor ama.
öyleyse bile de da'yı doğru yazamayan birinin peşinden koşmayacağım kesin.
Türkiye'de iken hiç rastlamadım böylesine.
Erkeğin, adam olması ile doğrudan alakalıdır. Zira, kadının gözünde kaçırılmayacak bir adam imajı sergilemek zorundasınız. iyi sevmek, iyi bir ebeveyn olmak, dürüst davranmak ve bunları misyon ve vizyon sahibi etmek kadınlar için öncelikli tercihidir. olur olmaz yerde karşısınıza çıkma sebebidir. Değerlendirin.
de da yı felan boşver ben sen ve senin gibileri cebimden çıkartıyorum hatta 10 a bölüp 20 ile çarpıyorum hadi amk.
elbette.

ama "oh ne güzel bu zaten cepte" mantığıyla yaklaştığınız zaman gözümüzden kaçmıyor, kalbimiz kırılıyor. zaten biz bu konularda sizler kadar cesaretli değiliz. sizin peşinizden koşuyorsak eğer gururu ve onuru bir kenara koyarak sevmişizdir. gözyaşlarımız gönül eğlencenize meze olmasın artık.
eh koştukları bir dönem veya bir adam olmuştur. boylarının ölçüsünü alırlar, bir daha da koşmazlar. erkekler de neden kızlar erkeklerin peşinde koşmaz diye düşünür. kızlar erkekler gibi 10 defa reddedilip 11. yi denemez. 1. redden sonra bir daha kimsede denemezler.

add it. KIZLARDA NE YAA..
Koşar ve kaybeder. Koşarsa kaybeder. Nokta.
4 yıl bile koşanı oldu, yılmadan..

Lakin türkiyeyiz.. fikren, fiziken leş dahi olsa bir kadının peşinde 50 tane köpeği oluyor. Şimdi bu kadın neyi ciddiye alsın, kime niye değer versin, niye koşşun? ulan peşindeki herifin birine söylese ki benim yerime şu çocukla takıl, o an ibne olacak kadar kocaman bir amsalak güruh var ve bir beyin sahibi kadınlar ülkemizde yok denecek kadar az.

Mevcut durumu sözlüklere uyarlarsak da rahatça gorebilirsiniz. Bir gün buna bir başlık açarım belki. Bir kadın tanıdığım var. 5 entry girse 20 mesaj gelmiş.. hani öyle ilgi orospuluğu içeren entry de yok ortada. herifin biri daha çaylakken yazmaya başlamış, Ahah. şimdi bu kız neden kendini melake hissetmesin, kıçı kalkmasin? keza buraların tüm dişilerinde de benzer durum bu ve bilinen seyler bunlar.

Bu yüzden ne sözlükte ne dışarda kadınların, peşinizden koşsa dahi söylem ve hislerini ciddiye alacak kadar saf, salak bir tip olmayın beyler. Yazık olur size.
Sen, onu bunu boşver de türkçe kursuna en yakın zamanda başla.
Evet ama erkeklerin stratejisi gibi bir strateji ile değil .

görsel
2yıl o benim, 3yılda hiç usanmadan ben koştum onun ardından. seviyordum önemli olan buydu. sonuç mu terkedildim
Bence koşmasınlar. Sonra erkeklerin bir ..... Anladınız siz . Böyle bir özgüven geliyor .