bugün

1.78 lik boyuyla hava atan develer bilmezler mi ki kervanı çeken başında bulunan bir eşektir.
Üzüldüm. Çok üzüldüm. Ben sandım ki içimize bakarlar.
1.70'e bakmıyorlar, selam bile vermezler kendimden biliyorum.
Allah uzatmamışsa ne yapayım beyler. Bu kadar gömmeyin.
ben 1,79'um , topuklu giyince bakıp gülüyorlar.
Bahsi geçen kızlar türk kızlarıysa mecbur bakacak. Yoksa 1,59 boy ortalamasıyla 1,90 lık erkek ancak hayal yani.
bakmadan önce kağıt/belge mi istiyorlar sorusunu beraberinde getirir. nereden bilecek 1.78 mi 1.80 mi arada 2 cm fark var la sadece. he biz * kategori dışıyız o ayrı *
Ben 161im. 176 lik bir kız arkadașım olmustu. Cokta takilmamak lazım.
Bakar. Entry burada.
170 olan bana bakıyorlar çünkü sempatik yeşil gözlü minyon tipli Bir seksist elit erilim.

Sizi bilemem tabi.
Bakmaz. 190 dan aşağısı erkek mi yaaa?
Formül şudur:

Kadın boyu + min 8 cm = ideal erkek boyu.
En son ortaokulda 1.78'dim o zaman bakıyorlardı. Okulun en uzun erkeği olmamın etkisi de vardı tabi.
hayır bakmazlar ama evlenirler.
1.76'yım. bugün bir kasiyer kız yüzüme bakıp 10 lira dedi. yani bakıyorlar.
Özellikle kısa boylu diye bakan kızlar bildiğim için sıkıntı yapmaya gerek yoktur.
eşek kadar adamlar olarak hala "kızlar bakar mı" sorusunun cevabını arıyorsanız sorun boyunuzla alakalı değildir.

üzgünüm.

bakacak olsalar şimdiye kadar bakarlardı.

çok çok üzgünüm.
Bakmıyorlar çünkü ben de onlara bakmıyorum. Duvar gibi herifim yahu niye baksınlar. Kazara bir kere bakınca korkup kaçıyorlar sertliğimden.

Edit : Size bakılmamasının sebepleri genel olarak boyunuzdan bağımsız şeylerdir
norveçteysen belki bakmazlar 180lik kızlar ama 1.50-165 boyundaki türk kızlarına da 195lik iskandinav erkekleri bakacak değil ya. davul bile dengi dengine.
Ben zaten 1.78’im. Bir erkek ben topuklu giydiğimde yanımda kısa kalmamalı.

Neyse uzun kızların bakmayacağı erkektir.
Kız kendinden 15-20 cm uzun her erkeğe bakar olum.
Türkiye'de; Erişkin kadın ortalama boyu 163,5 santimetre, erişkin erkek ortalama boyu ise 176,5 santimetre olmuş. Son verilere göre.
bir sorunsaldır. ben 1.74'üm bana bakıyorlar bazen.
Bakar.

Önemli olan boy değil insanlık.
Anca paranız varsa bakarlar dediğim sorunsaldır. 1.78 erkek mi olur?