bugün

kızların gizli sırlarından biridir. o nedenle kız arkadaşınızın arkadaşları sizi görünce tebessüm ediyorsa anlayın ki sevgiliniz pipinizin küçük olduğunu söylemiştir. he yok sizi görünce gözleri parlıyorsa o zaman da bir şeyleri doğru yapmışsınız demektir.
aşırı şekilde detay veriyorlar, reklamın iyisi kötüsü olmaz ama sevgilinizin kankaları size farklı bakmaya başlayınca kıllanıyorsunuz. iffetime sahip çıkmakta zorlandığım dönemler olmadı diyemem.
Doğru tespittir.

Ve Sadece minik pipililerin soğuk terler akıtacaği bir olaydır.
Hasssiktiiir. Ah siz kızlar yokmusunuz siz. Öyle şeyler konuşulur mu elalemle. Neyse ki tipsiz olsak da büllük tarafindan yaradan yüzümüze gülmüs. Yoksa bunlar yuzunden insan içine de çıkılmaz yahuahahaga.
-orçun'la seviştim beril' cim.
- kasığındaki dövme duruyor mu ?
- hönnk !
Anlatan kadar da anlatmayani var. Kızlar birbirlerini orospu ilan etmeye ve araları bozulduğunda bunları erkeklere de anlatmaya çok meyilli olduklari için sinsi ve kurnaz olanları genelde anlatmazlar.
Kadinla ayni isyerinde calisiyorsaniz kismetiniz açılır.
sonra en yakın arkadaşım sevgilimi kaptı diye sağda solda ağlarsınız. ee sen de o kadar reklamını yapmasaydın adamın beni şöyle sikti böyle domalttı şu hediyeyi aldı buraya yemeğe götürdü vs vs diye.
(bkz: o koca penisin altında eziliyordum)

ne yani şimdi bunu mu anlatıyorlar imansızlar.
Kendisine saygısı olmayan insanın yapacağı muhabbet.
güncel Önemli Başlıklar