bugün

sanki o normal bir kız değil de bir dünya güzeliymiş gibi onu her daim mutlu edecek sözlerdir.
sırf sevgili söylediğinde anlamlı ve aklını başından alan sözlerdir. bazen bir hitap şekli, bazense bir cümle. yeter ki sevdicek söylesindir.
yanındayken kendimi prens gibi hissediyorum.

edit: neden bu kadar olumsuz tepki aldı anlamış değilim, sevgiliye prenses iması yapmak niye kötü algılansın ki.
bir anketten bir de senden geçemem

kızların duyduklarında içlerinin kımıl kımıl ettiği sözlerdir. arada söylemek gerekir.
kızları şımartacak sözler olsunda ne olursa olsun salla işkembeden işte.
"yalan" diye tabir edilen sözlerdir.
"sevgilim sen dünyanın en güzel kızısın"

bir yalancı pislik kişisi ne zaman söylese bunu rivayet odur ki sevgili üstüne atlayıp boynuna dolanıp eşşek sudan gelene kadar dudaklarına yapışırmış...
sen hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız sın. sen tam bana göresin. sende kendimi görüyorum.
her dişinin özünde sahiplenilme isteği vardır. ''tamam, tamam sende yok!'' kesin buna itiraz edenleriniz olcak ama sizde de var. o yüzden kendilerine söylenen sahiplenmeli cümleler hoşlarına gider.
(bkz: benim olacaksın)
şaka tabi ki.
yapılan bir hatadan sonra içten dilenen bir özür bile yeter bazen.
iyi ki varsın, benim için değerlisin, özelsin gibi çok abartıya kaçmadan içtenlikle ve en önemlisi dürüstçe söylenen her sözdür.
çay ister misin?
kredi kartımı alıp alış verişe gidebilisin tabi ki hayatım.
kırbaçla beni...

edit: farklı bir ilişkiydi bizimki..
benimle evlenir misin?
mal de bana kazım.*
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
''seni dinliyorum''
özellikle seviştikten hemen sonra gelen 'seni seviyorum' cümlesi.sarılarak yapılması x3 daha etkilidir...
yanındayken kendinizi mutlu hissettiğinizi ifade eden türden ince şeylerdir.
(bkz: iğna)
(bkz: iplik)
(bkz: misina)
"tabi hayatım"
"tamam hayatım"
"sen nasıl istersen hayatım"
"bana sormana ne gerek var git hayatım"

(bkz: hasiktir)
(bkz: kimseyi görmedim ben senden daha güzel)
kendimi sende buldum.
seni istiyorum.
"kadınım".
ya hiç bir şeyi bana söylemene ya da sormana gerek yok herşeye kendin karar verebilirsin istedigini yapabilirisn...