bugün

kızların yedekte başka erkek tutma planının parçasıdır. belki yedek olarak değil aynı anda üç tane sevgili yapıyordur en az bu kaşarlar.
bu bildiğiniz stepne muamelesi.
Belki sadece arkadasidir neden bu kadar guvensizsiniz karsi cinse? Neden hep partneriniz ilk firsat buldugu anda sizden kacacakmis gibi hissediyorsunuz? Once bunu bir sorgulayin derim.
aziz milletin iyi bildiği bir ahlaksızlık. bizim milletimiz kızların bu oyununa gelmez.
Güzel ediyordur.

Umarım alternatifleri istediği gibi birisi çıkar.
Kimse kusura bakmasın ama katılmıyorum çünkü hayatında biri olsa dahi arkadaşlarıyla, yakın arkadaşlarıyla neden sohbet edemeyesin?

Ha Bu durumun yanı sıra diğer ihtimale gelirsek,Haklısınız çok fazla bu gavatlığa girer, bu karaktersizliğe girer, bu konuda kızmanıza kesinlikle hayır diyemem...
abartılacak bir durum değildir. sizde diğer kızlarla konuşun. ne var bunda? sanki nikahınıza alacaksınız o kızı. sevişin geçin, takmayın kiminle konuştuğuna.
Keşke yapsaydım, yapabilseydim
Sadakat kaybettiriyor.
doğru değildir. ama her kız da bunu yapmıyordur tabii. ayrıca, sevgilisi varken başka bir erkek ona yazıyorsa direkt sevgilim var demesi de, eğer ki erkek ona abaza bir şekilde yaklaşmadı ise, nezakete uygun değildir. ama tabii şimdi yazarken düşündüm ve değiştiriyorum. sevgilisi varken başka erkeklerle arasında ki mesafeyi koruması açısından sevgilim var kalıbını kullanmasını da yadırgamıyorum. hemcinslerimin mayasını biliyorum çünkü. hemen iş başka noktalara gelir, hele ki bu zamanda. neyse efendime söyleyeyim, sadakat her şekilde değerlidir ya. çıktığın kişi ile hiçbir gelecek planlaması umudun yoksa bile eğer o kişi ile ilişki halinde isen sadakatli davranmak erdemliktir.
Koç burcudur o net! Araştırın göreceksiniz.
sevgilisinin masajlaşmasından nem kapanlar, özgüven sorunu olan erkeklerdir.
bir kızla erkeğin arkadaş olması normal bir şeydir. bu yüzden sevgilisi olan bir kız da bir erkekle mesajlaşabilir. sizin bununla probleminiz varsa ya sevgilinize ya da kendinize güveniniz yoktur.
balık burcu kadını için, sıradan bir olaydır.
erkek yapınca helal olsun 10 tane idare ediyor oluyor da kız yapınca neden kaşar oluyor bende bunu anlamıyorum.
bu olayı
kızlar; günü gelir lazım olur kenarda dursun diye
erkekler; yolunu yapiyimde fırsatını bulursam silkerim diye gerçekleştirir.
dost olarak mesajlaşabilir benim açımdan soeun yoktur.
Aynı şekilde ilişkisi varken gözü dışarda olan insansılar, sizde şeref haysiyet aranmaz.
Öncelikle hangi erkeklerle ve nasıl mesajlaşıyor sorusunun cevabını vermek lazım. Arkadaşı olabilir, arkadaşça konuşuyor, dertleşiyor olabilir. Eğer konunun arkdaşça olduğunu düşünmüyorsanız ilişkiyi bitirin. Bitirmeden önce konuşmalısınız tabii.
Gözü dışarda olan kızların işidir. Yedekte erkek tutar, hatta sevgilisinden daha iyi biri denk gelirse direkt ona yönelir.

Kimse kusura bakmasın bu tamamen şerefsizliktir.
karşı cinslerle gayet arkadaşlık kurulabileceği için normal olan durum.

mesajlaşmanın içeriğine göre karalama yapmak gerekir, onun haricinde herkes istediği kişiyle konuşmakta özgür olmalıdır.

aksini düşünen kişiler güven duygusundan yoksun kişilerdir, zaten güvenin olmadığı bir ilişkiyi yürütmeye çalışmak aptallıktan öteye gidemez.
yanlış bir durumdur . erkek yanlışlıkla bir kıza mesaj atsın siz birde sevgilisi olan kızım vereceği tepkiye bakın.
karşı cinsle arkadaş da olunabilir bunda mesele yok. ama kıroluk veya kezbanlık doğuştan gelir zaar.
onursuzluktur.

bunu yapmayan kız sayısı çok azdır.

çünkü sosyal medya çıktığından beri kızlar rahatlıkla kendine sayısız alıcı bulabilmekte ve hep daha iyisini belki bulurum diye arayışa girmektedir.
Demek ki seni sevmiyormus.
Doğaldır. Çevresi vardır. Ayrıca sevgilim terketti beni.