bugün

(bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
Arkadaşlar siz iradesiz misiniz ? Seks olmadan sevgililik yaşayamayacağınızı düşünüyorsanız şayet ayrılın, aldatmayı normalleştirmek nedir ?

Bir gün kıymetlinizi oynatamayacak hale gelseniz şayet, o " aldatılmayı kabul etsin o zaman kardeşim " dediğiniz sevgiliniz de sizi aldatsın, öyle ya haklı kız(!)

Buradan, sizde bu zihniyetin oluşmasına sebebiyet veren herkesi öpüyorum.

(bkz: yersen)
Yanlıştır. Romantizm ve seks olmadan ilişki de olmaz.
Siz de her şeye ağlıyorsunuz be. Seks yapsalar orospu yapamayınca kezbanız zaten. 1 sene sonra geldim yine aynı sözlük.

(bkz: her şeye karşısınız siz de la)
kızlar amını sokakta buldu da size mi siktirecek denilesi durumdur.
Diğer kızlar görsün kıskansın diye erkek arkadaş edinen kızdır.

Uzak durunuz.
adamına göre yaptıkları şeydir.
pazar değeri yüksek bir adamsanız, sevgili olmak akıllarına bile gelmeden sevişirler.
Seksin girdiği yerde oyun, entrika, ihanet, doyumsuzluk, hırs bitmez tükenmez
Nice sevgililer var ki evlenene kadar bu tür işlere girişmedikleri için mutlular, huzurlular. Birbirlerini kullanmıyorlar ve bu yüzden ayrılırken asil ve başları dik şekilde ayrılabiliyorlar.
Aralarında sıkı bir manevi bağ kuruluyor.

Sekse çok düşkün sevgililer azıtıyor ve ihanet edebiliyorlar.
Hiç doymak elindekiyle yetinmek bilmiyorlar
Yalandir. Kizlar sizden daha fazla istiyor emin olabilirsiniz.
Cinsellik sadece kuşun yuvaya girmesi olayı değildir. Bir öpüşmek koklaşmak oral yolla yapılan eylemler de cinselliktir. Kızlarımızın aklında bulunsun eğer evlenmeden olmaz tarzında takılıyorlar ise Bu şekilde erkeklerini ellerinde tutabilirler.
Bak yine bir genelleme ile karşı karşıya buldum kendimi. Kendinizce oran verin ya da kısası daraltın. Siz cinsellik içeren sex dolu bir ilişki istiyorsanız öyle bir ilişki için çaba harcayın. Bulamadıysanız yapabilecek birşey yok çok insan var bu dünyada. Kimse size göre yaşayamaz. Çoğu şeyin çaresi vardır buna bu kadar kafanızı takıp üzülmeyin.
Paranı yerim ama tarağını yemem beyanı.
erkeklerin sevgili olmadan seks istemelerine karşı bir manifestodur. ancak sizin statünüz ve kazandığınız para ile paralellik gösterecek bir şekilde kararlarını verecekleri için elinizden gelebilecek tek şey içinde olduğunuz durumu kabullenmek olacaktır.
Kezbanlıklarına oturup beraber kızalım ama bu konuda kızlar haklı beyler. Her ne kadar meriçist bir giriş olduysa da lakinki öyle değil.

Sevişene orospu/kaşar derseniz haklı olarak sevişmek istemezler.

Az önce bilmem kimin boşanma partisi başlığına tokmakçı arıyor diyen mi dersiniz, kaşar diyen mi dersiniz yardırıyorlardı.

Boşanan birine direkt bu gözle bakılan bir toplumda, sevişmek istememeleri yadırganmamalı.

Şendul ve meriçsever qızlar dm.
sevgililik başlangıc aşamasıdır bir kadınla sevgili oluyorsam cinsel değil duygusal ilgim olduğu içindir.

kızlarda benim gibi düşünüyorsa sevişmek istememesi gayet normal af edersiniz de siz insanlarla cinsel ilişki yaşamak için mi sevgili oluyorsunuz

doğru an vardır her iki taraf da hazırdır o an ayrı mesele.
Sevişin, rahatlayın.
seviştiğiniz kıza kaşar derseniz tabii ki istemezler.
sevgili olmadan seks de isteyebilirler olur yani böyle.
Çoğunluğu böyle olsa bile gerekli koşullar sağlanınca mucizeler yaratanları mevcut.
şok üstüne şok, uludağ sözlük'te bunu da gördük.

namusuna sahip çıkan kızları seks yapmıyorlar diye linç edenler var. hassiktirin oradan. gidin her bulduğuna kendini siktirenlerle sevgili olun.
sebebi türk erkeğinin ikiyüzlü, çifte standartçı saçma zihniyetidir.

bekaret bekaret diye tutturan, kadının bir erkekle en ufak olayını büyütüp sorun yapan, her sevgilim versin ama evlenirken vermemişini arayayım kafasında erkeklere karşı sekssiz ilişki isteyen kızlar türer böyle.

ki bu bekaret diye tutturan herifler nedense türk kızına karşı böyledir. rus, ukraynalı kızlara nikahı basmaya kalkınca ne bekaret aranır ne de o kızın daha önce 40 çeşit adamın ''altında inlemesi'' dert olur. bu kadar da ikiyüzlü yaratıktır erkek dediğin.

o bakımdan kimse siklemesin

seks denen olayı birilerinin altında inlemek olarak değerlendiren ve kızın olsa, kardeşin olsa muhabbetine çeviren ortadoğu kafasında bu tip kızlar da normal karşılanır elbet. yoksa elbette ilişkinin, sevgililiğin doğasına aykırıdır bu durum.
Sevgi istemek neden batıyor bu kadar? Niye ille sevişmeli insanlar ve neden bunun için baskı hissetmek zorundalar, bana bunu bir açıklayın.
Sevişmeyen insanlar vardır. Kabullenin.
artık kızlar seks istiyor erkeklerden daha azgınlar.
8 - 10 tane kukuları yok ki birini de senin önüne atsınlar.
benim takıldığım bir konu var. şimdi sekis eylemini iki kişi yapıyor ve iki kişi zevk alıyor. ama nedense sadece bundan erkekler zevk alıyor ve fayda sağlıyor gibi lanse ediliyor. misal kız 5 erkekle beraber olmuş erkekler kötü beni yatağa atmaya çalışıyorlar diyor. işin garibi hedef kitlesindeki erkekler yakışıklı popüler erkekler. yani bir erkek olarak bana sorsa hedefindeki erkeği direk derim bu seni üzer diye.

yanlış anlaşılmasın tabi görüş olarak seks olmadan sevgili olmak isteyene değil lafım.

ama bazı kızlar iki yüzlülük yapıyor.
mesela çirkin bir oğlan yürüse ıyy sapık bu derler, aynı şeyi yakışıklı oğlan yapsa aşk hatta gidip oğlanı taciz bile ederler.