bugün

Mini etek dekolte götü başı açmak, hatta yatak odalarında seksi pozlar verip millete sunmak neden?

Çok merak ediyorum dişiliğinizi kullanmak orospulultur bunun farkında değil misiniz?

Erkekler zaten abaza her gülden koklamak ister bunu da kabullenin lütfen.
Dekolte giyinen kadınlari destekliyorum. Bu durumdan şikayeti olan bir erkekten şuphelenirim.
(bkz: bunu anana sor delikanlı)
ve bundan sanane olması.
Hanzo gibi başlık olmuş. Türkçesi biraz zayıf yazar başlığıdır.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
pussy guardianlık yapmak istemem ama, sana ne uleannnnnnnn.
Pardon da biz sokağa slip mayo ile çıksak yarramız belli olsa hoş bir görüntü mü?

Siz görü amı belli eden kıyafetlerle sokakta sürtüyorsunuz.
cümle bile kuramayan birisi...açılan başlığa şaşmamalı
Belki paralı bir abaza bulup vurdurur, yamanırım, hayatım kurtulur diye olabilir.

Vay be harbi mantıklı lan.

Atalar bosuna dememiş, keser sapı gibi malafatın olacağına fındık kadar amın olsun diye. Bakın çuval gibi değil, fındık gibi, herkes üstüne alınmasın.
senin neden genelleme yapman.
cümle bütünlüğüne bakarsak; olmadığı için bakamıyoruz, o yüzden başlık cümlesinin gelişine bakarsak: başlığı açanın rus olduğu hakkında kanaat getirebiliriz. çünkü neden.
Sen önce bir Türkçe konuşmayı öğren.Ne giydiğimiz kimseyi ilgilendirmez ister mini etek giyeriz ister türban takarız kadının giyimi onun senin tabirinle orospu olduğunu göstermez evet dekolte giyiyorum ama bunu senin gibi abazalar bana baksın diye yapmıyorum. kendimi o şekilde çekici buluyorum bu kadının doğasıdır çekici olmayı istemek bu kötü birşey değil burada sözde eleştirip dekolteli kadın görünce gözünüzü alamıyorsunuz ama tekrar söylüyorum önce kendi o pis dürtülerinize sahip çıkmayı öğrenin sonra kadınları eleştirin .Hiçbir kadın bir adamı öldürmüyor tecavüz Edip hiçbir kadın şort giyen adama laf atmıyor önce bir dönüp pis zihniyetinizi temizleyin ...
satılık mal teşhir edilir.

konu insan ise; teşhircilik bir ruh hastalığıdır.
sikine sahip olamayan ve görmemiş abazan yazar beyanı.

böyle ibneler taksimde turist fortluyor. sonra çıkıp başlık açıyor.
o kelime çok ağır kaçan bir kelime. sadece kendilerine güzel gözükmek için yaptıkları bir şey olduğunu iddia ettikleri bir eylemdir.
öncelikle, eğitim şart vede;
şu sözlük jargonu ile başiık açmak yerine anlaşılır bir dil(cümle) kullanmak daha mantıklı olmaz mı?

birde sözlük kalitesinden kafaları yemiş bir tavır alan arkadaşlar var nerede o-nlar.

"kızların neden orospu gibi giyinmesi"
"kızların orospu gibi giyinme sebebi"
hangisi göze ve kulağa daha hitap ediyor..

söz konusu nedene gelince; o kadar iğrenç beyin yapın var ki aklın fikrin belden aşağıda olduğu için
böyle bir kanıya inanıyor, ve sanıyorsun.

kişi kendinden bilir işi.
Başlık mal turnusolu gibi. geldim okudum çoğu yazarı al sana bombe diyip donuzladım. Gidiyorum

nesliniz tükenir inşallah bay.
Riyakar insanları gözler önüne seren bir eleştiridir.
Yalansa biri de çıksın yalan desin tartışalım.
Yazılanlara bakıyorum hep üsluba takılmış veya sanane diye geçiştirilmiş. Bir tane mantıklı yorum gelmediğine göre kabul etmiş çaresiz sürüsü olduğunuzu kabul ediyorum.
görsel
Başlık aklıma bu görseli getirdi. Ayrıca arz talep meselesi bu iş. Sen abaza olmazsan onlar da bu taktiğin işe yaramadığını görünce vazgeçer.
Senin neden türkçenin amına koyması?
bir tane delinin herkese grameri unutturması.
normal karşılanması gereken durum. hayat kadınlığı bir meslektir ve giyilen kıyafetler bu meslek grubunun benimsediği üniformalardır. ancak bu tarz kıyafetleri herhangi biri de giyebilir. nasıl otobüs şoförleri mavi gömlek giyerken ben de mavi gömlek gidince kimse bana gelip "hayırdır kardeşim sen neden otobüs şoförü gibi giyindin" demiyorsa kadınlara da kimse bir şey dememelidir. sonuçta bu kıyafetler hayat kadınlarının tekelinde değildir. zamanında böyle bir giyim tarzı benimsemeleri diğer kadınların istediği gibi giyinme hakkının ellerinden alınacağı anlamına gelmez.
insanların neden anneannemin babası gibi konuşması. hadi size şunu söyleyeyim. tüm dünya orospu olarak görse dahi sevdiğim şekilde, istediğim gibi giyinmekten vazgeçmem. çünkü bu hayatta kim olduğumu ne emeklerle öğrendim. yedirir miyim o emekleri milletin geliştiremediği bakış açısına?
her dekolteli giyen kız yollu olmuyor ama özellikle yeni nesil bazı kızların bunu bilerek yaptığını düşünüyorum.
Valla bunu sorgulayanın erkekliğinden şüphe ederim. Bırak açık saçık giyinsinler işte çarşaf giymelerinden daha iyi.