bugün

kızların cevabını merak ettiğim sorudur.
görsel
görsel

Tabii ki de böyle, çorap giymeyen, batı ve doğu sentezi gibi dolaşan tipler. Hıhım.
1 80, yakışıklı, kaslı, sporcu, doğru dürüst. yav sen nesin ki ne istiyorsun aq. s. git lavaşını ye.
Cüzdanı şişkin
Elinde oynatabilecekleri yakışıklı tipleri.
Tabikide benim efendim kanıtlarım var .
güven veren, merhametli, sorumluluk sahibi, zeki ve espritüel tiptir.

(bkz: aslan burcu erkeği)

ve belki:

(bkz: ikizler burcu erkeği)
(bkz: koç burcu erkeği)
nasıl anlatayım o tipi. böyle bir muzaffer, mustafa, hamza falan.. ama sigara kullanmayacak, arada alkol alacak.
(bkz: YAğlı kapı)
kızların doğal dediği ama GDO lu olan erkektir.
kaslı, uzun boylu, yakışıklı erkeklerden hoşlanırlar ama takıldıkları oğlanlar hep kısa boylu, balık etli, sıradan tipler olur. bakıyorsun taş gibi hatun yanındaki adam da hani şöyle kıyıdan köşeden tutunacak zerre çekicilik yok. para desen o da yok amk. benim tanıdığım bir sürü arkadaşım var bunlardan biri. adam dönercide saati 5 liraya çalışıyor arada fakülteye gelip derslere giriyor arada 5-10 kuruş ailesi yolluyor 1-2 bira parasından öteye gitmez elini cebine atsa ama seviştiği kız sayısı 2 senede 20 yi geçti. geçen bu kiraya çıktı sonra bir işler döndürdü 2 tane kıza evi kiralamış kendisi 500 e almış 600 e bunlara vermiş 100 lira için dün parkta yatmış neyse geldi telefondan mesajları gösterdi kızlardan biri buna baya baya watsaptan yürümüş. sonra evde bir şey unuttum bahanesi ile eve gidiyor orda buna yürüyen kızla sevişmişler kızın diğer arkadaşı basmış utanmasa onu da s... adamı 2 senedir tanıyorum hani öyle ortam yapmak için atıp tutan berkelerden değil öyle ahım şahım tipi de yok boy 175 kilo 85 adamın balık etli. ama dil var aga adamda öyle böyle gördüğü kıza yürüyor.

elin hobitleri taş gibi kızlarla sevişirken bizim gibi enayilerde şu kız bana bakar mı diyedursun.

edit: imla!
piç,serseri ve orrospu çocuğu erkeklerdir.
Kabul etsenizde etmesenizde çoğu hayatta kendini ve kadınını kurtarabilecek özelliklere haiz. (Ya t*şşaklı, ya paralı, ya yakışıklı, ya meslekli, ya lüx arabalı) erkeklerdir. Yok piç yok iyi çocuk farketmiyor. Yıllardır işin içindeyim gerçeği bu. Kızlar evrimsel psikolojiye göre içgüdüleri ile hareket eder doğru erkeği seçmeye çalışır arada çürük elma seçlerlerse de atıp daha iyisini bulmaya çalışır. (Kızın kendi dişilik potansiyellerine göre elbette. Herkes kendi dengini veya biraz üstünü ister.)

O yüzden parasız, tipsiz, ve güçsüzsen cool olduğunu sana bir eziksindir.
O yüzden parasız, tipsiz ve güçsüzsen komik olduğunu sanan bir şebeksindir.
O yüzden parasız, tipsiz ve güçsüzsen yardımsever olduğunu sanan bir enayisindir.
O yüzden parasız, tipsiz ve güçsüzsen maceracı olduğunu sanan bir avelsindir.
O yüzden parasız, tipsiz ve güçsüzsen kültürlü olduğunu sanan bir gevezesindir. Britanya ansiklopedisini g*tüne sok, google'yi yut işlemez.

işte böyle dostlar, acı ancak gerçek bilin istedim. Hani tip değişmez ancak parayla, gücü geliştirmeye bakın derim ben aksi halde durum bu. Piç olayımda kızlar baksın ehe ehe işlemez kro olur çıkarsın, veya cool davranayım sessiz durayımda kızlar baksın derken asosyal bir loser olur çıkarsın ruhun duymaz, veya umursamayıp kızı süründüreyim derken bi bakmışsın o kızı başkası kapmış.

Yani özetle değişip maymun olmanıza gerek yok veya bu konuda çok düşünüp uğraşmaya olay basit vahşi doğadakinden farksız modern şehirlerdede rekabet ve kapışma devam ediyor. Senin kıza sunabilecek birşeyin olmadıkça cem yılmaz gibi komik olsan, al paçino kadar cool olsan yine kâr etmez, şebek veya ezik gözüyle bakar ben seni arkadaşım olarak görüyorum derler. Sende ya meriç kalırsın ya da.... Yada s*ktiri çeker gider kendini geliştirmeye bakarsın. Bak kişisel gelişim demiyorum yanlış anladın o bu 2 temel şeyden sonra ekleyeceğin şeyler.
Para, güç... (tip değişmez onu yazmaya gerek yok.)

Not: Eksile kardeşim, eksile yaşayarak öğrenirsin benim seviyeye ulaşırsın belki ama bu yol zor diye birşey anlatayım dedim bunu da eksile git meriç kal sen enayi gibi hesap öde.
Gözlerinin içine bakan, kendisine saygı duyan erkeklerden hoşlanırlar tabiki.
Kızların hoşlandığı erkek tipine evrilmeye çalışan erkekleri severlerse iyi olur bence mal mal takılırlar beraber.
Genel olarak bahsetmek gerekirse,
Sevenden çok silen tiplerdir...
kızlar ya parasını sömürmek yada eğlenmek için bir erkekle beraber olur. parasında gözü olan cüzdanına bakar, eğlencede gözü olan erkeğin piçliğine ve yavşaklığına bakar.
Aşık olduğun kişi kimse hoşlandığın erkek tipi o oluyor. Benim için öyle en azından.
sosyal medyada sifirim. ne twitter, ne instagram, ne facebook ne de bir baskasini kullanmiyorum. sevgilim bunu ogrenince o kadar sasirdi ki, ve bir kadin icin bunun cok guzel oldugunu belirtti. hatta demesine gore arkadaslari da benzer seyler demis. velhasil, sosyal medyada yer almamak bi secenek olabilir.

konudan bagimsiz:

tabii kiz arkadasim bana bunlari diyince madem bu kadar guzel bir sey niye hepsini kullaniyorsun dedim, mantikli bir sey diyemedi. hatta gecen fotograflarina birlikte bakarken eski hoslandigi/takildigi cocukla fotografi da vardi instagramda. onu dahi silmemis benle birlikte olmaya basladiktan sonra. kotu dusunmek istemedim, ancak aptal da degilim. kadinlar gercekten cok ilginc.
ulan böyle yapa yapa herkesi tek tipe indirdiler zaten amk * hep o gençlik dergilerinin suçu bu *
yaş durumuna göre değişkenlik gösteren hoşlantılardır. biraz değişik bir tespit olacak kimse kızmasın gücenmesin "boyun posun devrilsin gibson" diyerek suratıma tükürmesin bak. hoşlantının ilerisi sevmek ve aşk onunda getirisi malum aile olmak. o yüzden ben hoşlantı+sonrası şeklinde şey edeceğim.

lise yılları : serseri it goppek tipler. "helecan arıyorum ben yaağğğ" derler böyle tiplerin peşine takılırlar. sonu hüsran.

20-30 yaş arası : gene heyecan peşinde koşarlar. gerçekten biraz zaman tanısalar sevebilecekleri ve onları sevecek erkeklere şans vermezler. genelde kendilerine görece olarak kötü davranan pek umursamayan her bulduğu fırsatta aldatan veya aldatma potansiyeli olan libidocanların peşinde takılırlar. sonu genelde hüsran.

30-40 yaş arası : o kadar "heyecan" yaşadıktan sonra artık yaşın getirdiği ve aileden, arkadaşlardan, çevreden gelen sürekli baskı ile "evde kaldım" duygusu ile yarısı gereksiz panik yaparak saçma sapan tercihler yapar evlenirler. sonu hüsran. kalan yarısı kendisini olgunlaştırmayı başarır gerçekçi hedefler koyar ve güzel bir evlilik yapar ve kendisine aile kurar.

şimdi bu genelleme değil. hani kızların yüzde şu kadarı böyledir demiyorum. kaçta kaçı böyledir bilmem ama benim bu zamana kadar tanıdığım, beraber olduğum, gözlemlediğim her 5 kızdan 4 ü bu şekildeydi. bizim dünyamız genel olarak dünyaya bakarsak minnacık yer tabi. öyle on binlerce gözlem yapma imkanı yok ama eldeki imkanlarla görülen bu.
Aslında kızların hoşlandığı kriterlerin çoğunluğuna sahip biriyim ama yalnızım nasıl olacak bu iş? Potansiyelim yüksek ama kızlar imkan vermiyor işte. Hep arkadaş modunda devam ediyorum hiç gönlü kayan ilgi duyan kız yok. O da benim kısmetim işte.
işte tam olarak budur.

görsel
görsel
görsel
Boyle tipten hoslanan net tiktok videosu falan cekiyordur aq.
ilah mısın be adam!

görsel
görsel
görsel
Çok güzel nargile de içerim, nargile de hazırlarım ama şu kısa, dar paça kumaş pantolon, gömlek, yelek, babet çorap ve kundura kombinini giymeyi düşünmek bile istemediğim icin kaybediyorum hep.