bugün

herkes beni sikecek sendromunun ağır olduğu düşünülüp hafifletilen başlık.

çok yanlış bir davranıştır, memesi olan upsluyor, tedavi gerektirir.

selam ve herkes beni istiyor sendromu ile.
Ucuz insan sendromu.

Ay yazık.
Yada daha açık olanı herkesin beni sevmesi lazım. Herkes bana aşık olmalı benden başkası olmamalı şeklinde aforizmalardir.
Öyle bir sendrom yok olsa diğer kızlar hemen o kıza karşı öfke duyarlar.
yaş ilerledikça azalan bir sendromdur.
görsel
Bunlar hep instagramda 3 5 takipçi kazanan ergen kız sendromudur yukarıdada belirtildiği gibi yaş ilerledikçe azalır.
Doğruluk payı olduğu unutulmamalıdır. Türkiye’de yaşıyoruz. Cinsel açlık distopyasında.
2020 için yanlış olan önerme. Artık her türden insan bir tık uzağımızda olduğu için kimse kimseyi gerçekten istemiyor.
ya he amk hee senin kokuşmuş şeyine kaldıydı millet.
böyle bir sendrom mu varmış?
instagram kullanıyorsa normal. takipçim var beğeni atıyorlar ben starım havalarında o takip eden beğeni atanların çoğu abaza ya da yakışıklı bile olsa yatağa atıp işini görme derdinde avda millet yani kalbini değil bedenini like atıyorlar verirse bir umut diye bu prenseste ay ben starım internet menomeniyim diye seviniyorlar.

kapı çarpmasın diye tutarsın teşekkür etmez triplere girerler. yüz vermezsin triplere girerler. değişik bir ruh hali.

bazen hak vermiyor da değilim bu kadar sapık, abaza erkeğin davranışlarından iyi insanlarda etkileniyor. dede torunu , kızı yaşındaki kızlara iltifat ediyor yok romayı yakıyor gitsen kombiyi yak emmi diyeceksin.
zeka düzeyi gelişmemiş fiziksel görünüşünden ibaret olan kezolarda görülür. genelde sosyal medyadaki amcalar ve kekoların slm cnm çok gzlsn gibi mesajlarından aldıkları özgüvenle en mükemmel benim herkes bana aşık triplerinde falan gezerler.
aslında bir nebze haklı bir sendromdur. en gidersiz hatun bile bir yere kadar en gidersiz erkekten kat kat daha fazla iş yapar. bundan sebep ortalamada herhangi bir kız istediği kişiye kendini istettirebilir. evet istettirebilir.
yüzde kırk dokuz ihtimalle evde kalacak yüzde kırk dokuz ihtimal ile ise istemediği bir evlilik yapıp mutsuz olacak kızların düşüncesidir. mutlu olma payları yüzde iki falan işte ancak. neden dersen bu gereksiz egolar döner dolaşır ayağına dolanır insanın. bu dünyadaki herkes kadın erkek fark etmeksizin et ve kemikten yaratılmış. kimse zümrütten altından gümüşten falan değil..
Tam kızların suçu değil aslında bizdeki abazanların da katkısı var. Adamlar utanmasa dişi sineğe bile yavşayacak.
Haklılar aslında sağlıklı bir erkek gördüğü her güzel kızı yalamak ister.
sendrom da olabilir gerçek de. maharet, sendromu hemen anlayabilmekte.
güncel Önemli Başlıklar