bugün

gay'leri aşağılamak için söylemiyorum, saygı duymak lazım tabi ama özellikle lise zamanlarında daha sonra üniversitede yıllarında da zaman zaman şahit olduğum durumdur. nedir bu merak? gay olduğunu açık seçik söylemeyen ancak her hareketinden belli olan arkadaşın yanında 2-3, hatta zaman zaman toplu şekilde 5-6 kız olacak şekilde bi köşede sohbet ederken görülürler. sapına kadar erkek olan delikanlılarımızda ona söverler, peki nedir bu gay merakı? ilginçtir ki bu gay olan arkadaş kızların oralarını buralarını elliyor gülerken, şakalaşırken...
erkeklerin lezbiyen merakinin yaninda sonuk bile kalir ama ayni sebeplerden oturu vardir bu merak.
paylaşma isteklerindendir.

--berkecancım seninki kaç gün acıyor, yani anluson dimi?
kendisine yakın gördüğündendir efenim. bilinçaltında ondan zarar gelmez havası hakimdir. kız arkadaş gibi olur sorun olmaz. erkekleri çekiştirebilirsiniz mesela beraber .
Hiçbir yazar kızların gay merakını doğru şekilde analiz edip, tespitte bulunamamış. Ehh, o halde iş yine bize düştü.

Gaylar, erkek olduğu halde kızlardan hoşlanmaz bildiğiniz gibi. Bizim egolu ve meraklı pıtırcık kızlarımız ise erkek oldukları halde kızlardan hoşlanmadıkları için Gaylara içten içe iç geçirir, ''bunlar nasıl bizden hoşlanmaz, biz çirkin miyiz'' gibisinden tribe girerler. ulaşılamaz merakı anlayacağınız. Mesela bir gay bir kıza iltifat etse o kız Nirvanaya ulaşır, hiç bir kıza ilgi duymuyor ama bana iltifat etti, demek ki çekiciyim gibisinden. 3 gün ortalıkta polyanna gibi gezer.

Ah kızlar ah, ciğerinizi biliyorum artık. Analiz yeteneğim sağolsun. Hadi afiyet olsun.