bugün

son dönem moda bu. seviyorlar yapacak bir şey yok.
3 numaralı kız kardeşim çok sık yapıyor bunu. erkekler için üretilen penyeler cidden güzel oluyorlar, s ya da m bedeni alıyoruz haliyle, zaten kadınlar için üretilen penyeler, genellikle hat göstermek için üretilmiş, hani kızlar giyinip de rahat takılsınlar diye değil. yoksa erkekliğe özendiğimizden değil.

birde kadınlar için üretilen en gösterişsiz ve yaka penye, ta çatala iniyor babasını satim. meme gösterme sevdam olsa penye mi giyerim ulan. haliyle erkek bisiklet yaka, erkek ve yaka penyeleri rahat ve özgür olmak için alıyoruz. alıyorum, aldım ve yazıyorum ki siz kızlar da alın.
ortada "erkek" reyonu diye bir şey kalmadığı için doğaldır. simli, taşlı, göbeğe kadar inen dekolteli tişörtlerle dolu erkek reyonları.

gey taverna popçusu gibi giyinmek istemiyorsan baya bir arama yapman gerekiyor. parlak taşlı oduncu gömleği gördüm geçen gün koton'da. öyle oduncunun amına koyim ben.
Dirseklere inmiş t-shirtler, salaş oduncu gömlekleri, büyük beden bol kesim ekose blazer ceketler, büyük beden trençkotlar kabanlar... Bu seneki kadın modası bedeninden büyük modeller giymek olduğu için erkek reyonlarına ihtiyaç yok.
Sizin yüzünüzden erkek reyonunda 3 5 kaliteli parça varsa o da gidiyor bi siktir gidin kendi reyonunuza.
Kadınların ılıklaştıklarının işaretidir.
Kadınların içgüdüsel olarak erkekleri kendilerinden üstün gördüklerinin, erkeklere hayran olduklarının kanıtı. Lafla biz üstünüz veya eşitiz dersiniz ama tavırlar tam tersi olduğunu anlatır. Cinsel yönelimi farklı olmayan bir erkeğe öldürsen kadın reyonundan bir şey giydiremezsin. Sevgilisinden tişört, ceket vb alma ezikliği de
kadınlarda bununla ilintili işte.
Artık çoğu kıyafet unisex oldu.normal yani.
Tişörtlerin küçük bedenleri süper oluyor. Kadın salaş modeller bile öyle durmuyor.
Bir adet erkek reyonu karikatür tişörtüm var ve tekrar düşünüyorum.

Az paylaşımcı olun bee.
güncel Önemli Başlıklar