bugün

kafa kurcalayan bir sorun. örneğin bir müzik grubu var ve elemanların hepsi yakışıklı çocuklar. tamamı enstrüman çalıyor.
bir kız bunların arasından neden ve nasıl birine göz koyuyor. yani neden o değil de bu. öbürü niye değil.

hayır biz erkekler mesela tam tersi bir durumda gruptaki hangi kıza yazacağımızı şaşırıyoruz. kızlar nasıl isabet sağlıyor.
bir aydınlatın hele gızlar.

not: müzik bize ters. sadece seçme kriterini merak ettim. ne çalıyorsun diye sormayın kalp kırarım.
kızların erkek seçerken baz aldığı yöntemdir.*

http://img855.imageshack.us/img855/9161/beyle.jpg
Kızın zevkine bağlı birde bamyanın boyuna.
gereksiz bir meraktır. önemli olan kız seçmiş mi seçmemiş mi birde kendimizi mi bozalım kızlar bizi sevmeniz için illa küpe takıp ibne mi olalım. *
Tanımlaması imkansız bir söz grubu. Nasıl seçtiği diyecekmiş garibim iq yetersizliği çekmese.
iq'su en yüksek olanı seçerler.
Boyle cumle kuran birisiyle duzgun cumle kurmayi basaran birisini ayirt ediyor olabilirler.

Nasil secmesi ne demek lan?!
söyledikleri anlaşılır olmalı ilkin, artık hangi dili konuşuyorsa.
(bkz: türkçenin ağzına nasıl sıçılması)
Manavdan karpuz mu seciyoruz hayirdir ?
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
(bkz: seni seçtim pikachu)
Sanırım kadınların ayırt etmelerinde rol oynayan şey, karşılarındaki yakışıklı dizisinden hangisinin onları tipi olduğudur. Hepsi potansiyel olarak iyi tercih ama, hangisine kan kaynayacak? Misal, kıvancı yakışıklı bulmayan yoktur. Ama beğenmeyen, tüyü soğuk deyip ısınamayanlar olabilir. Örneğin Gerekçesini de, sarışınlardan hoşlanmıyorum, esmerler daha hoş bana kalırsa diye sunabilir bir kadın.