bugün

ya arkadaşlar buna inanamıyorum yaa. bu sevimli şeyler nasıl olur da böyle iğrenç bir fonksiyona sahip olur. gerçek olamaz bu. aşık olduğunuz kızı bunu yaparken bir düşünsenize. paramponçik oldum. ölmek istiyorum.

edit: şimdi öğrendim arkadaşlar. adamın ağzına bile sıçıyorlarmış.
sanmıyorum.

bizi kızlardan soğutmak için uydurulan bir çeşit algı operasyonu bence.
bu kadar saçma iddialara kulak asmayın. buna kargalar bile güler.
Yav gençler sıçmasınlarda içlerinde mi patlasın?
görsel
yalan arkadaşım külliyen yalan. kendi gözlerimle gördüm. hiç sıçmayan kadınlar da var. hepsi değil ama bazıları hiç sıçmıyor.
hem de nasıl !.. ofismdeki tombiş bir mühendis kızımız sabah helaya girer en az yarım saat orada kalırdı. çıkınca da kokudan kimse giremezdi. evet kızlar da maalesef ş'aapıyorlar.
tabii sıçacaklar, onların da bağırsağı var. esas sıkıntı kalın kalın sıçmaları. genellikle kabız oldukları için kalın sıçarlar.

kabız olmalarındaki etken de çoğunun haşimato hastası olmasıdır.

(bkz: haşimato)
kızlar sıçıyor olabilir. ama barbara palvin de mi sıçıyor be arkadaş? bu kadarını kaldıramam.
görsel

Şu kızı hayal edemiyorum.
Sıçsalar da çilek kokulu oluyor. Yani o kadar tiksinecek bir şey yok.
Kol gibi doğurup sonra geri çekilip 'bu nasıl benden çıktı acaba' diye gıpta eden bile var..
Midesi olan her canlı sıçar.
Göz ardı edilmemesi gereken gerçektir. Kadınları erkeğin gözünde mükemmellikten ayıran gerçektir bir canlının sıçabiliyor olması.
nayır nolamaz inanmak istemiyorum.
kızlar dan soğuma ve nefret etme sebebidir.
olmaz - olamaz - olabilemez, kızlar melaike onlar sıçmaz.
Kızları gözümüzde bitiren gerçeklerdir.

Abi kızları gözünüzde çok büyütüyorsunuz, farklı bir yerde konumlandiriyorsunuz yapmayın. Fazla mana yüklemeyin.