bugün

amknın anlamını bilmediklerini , küfür etmek için ettikleri, kızlara yakışmayan bir kelime gurubudur.ya kızlar bırakın kufru itici yapıyor sizi.
Kızlardan tiksinme sebebidir.
Böyle kızlar erkeklerden daha iyi sövebilir dikkat edilmeli.
(bkz: teknoloji çok gelişti abi inanırım vallaha) iticilerdir.
yerine daha çok aq kullandiklarina şahit olduğum kelime.
Size nedir.
Sanki siz amk yazınca gercekten o işi yapıyorsunuz amk. Neymiş efenim ne ile yapacakmışız.
Siz her söylediğinizde yapıyorsunuz ya. Azıcık mantıklı konuşun.

Ayrıca küfür, lisandaki baskınlığın yansımasıdır. Her dilde eril (yani tek taraflı) olmaz.
Anlam veremediğimdir.

Nasıl yani şimdi AMK yazınca mı itici oluyoruz amk.

Dur deneyeceğim şimdi.

AMK.

Yoo size öyle gelmiş.
açık, mert ve korkusuz olduklarını gösterir.
ne kadar kendilerini haklı göstermeye çalışsalar da amk küfürü kızları itici yapar. en azından erkekte o işi yapma potansiyeli var, amk sen nerenle yapacaksın o işi. işte bunlar hep özentilik. erkeğin bu işini bile kendilerinin de yapabileceklerini sanıyorlar. bu durum da erkek onu yapıyorsa ben neden yapmayayım anlayışından ortaya çıkmıştır. neyse lafı fazla uzatmayacağım, hepsinin amk. *
(bkz: yine regl oldum amk)
Yazma taşıdığı için normaldir. böyle bir şey herhalde:

http://tinypic.com/view.p...ooj6&s=8#.VA1Xh0thoSc

amk yazması nedir amk.
Cümle küfürsüz çok yavan. Yardirin kızlar
Sizene amk'dır.
Nerenle koyacaksın diyolar bir de, ulan siz erkek erkeğe birbirinize amk dediğinizde nerenize koyuyosunuz hahaha. Aynı şey işte. Fazla karıştırmayın aqlınızı.
günümüzde pek çok kızın bundan daha ağır küfürler ettiği ortamda, biri ya da bir kaçı çıkıp amk. yazmış çok mu ?
yakışıksız kalmaktadır.

biz hiç sikine koyim diye küfür ediyor muyuz?
vay amk denilecek kadar şaşırtan, dehşete düşüren, gözlerden yaş getirecek kadar ağlamamıza sebebiyet veren şok tespit.

hmm şimdi kızlar burada "amk" yazıyorlar öyle mi, bu da sizi rahatsız etti, irite etti öyle mi? vay amk ya. amk yazan kızları itici olmakla suçlayan tiplerin yazdıklarına bakıldığında, karamizah nedir, ironi nedir bilmeyenler bile öğrenir bunları.

lan size amk.
lan kime ne amk.
lan kim karışır benim burada amk yazmama amk. sen kimsin ki bana karışıyorsun amk. sen önce kendi yazdıklarına amk. "amk" yazan her insan evladı sanki vajinaya girme niyetiyle bunu söylüyormuş gibi bir söylemle de bu şok detayı bizlerle paylaşan sayın yazarımızın da geçmiş bayramlarını kutluyorum amk.

lan ne çok amk dedim amk.
kimseyi ilgilendirmez. sizene lan, Dağılın.
Bir erkeğin (bkz: şapşal) demesinden farksızdır gözümde.

Salak.
normaldir. argo hayatın içindedir. küfür bir tek erkeklere mahsus değildir. sanki biz amk diyince çıkartıp fiilen uyguluyoruz. küfür ediyo işte, tepki gösteriyo, vurgu yapıyo.
yazarın ne yazdığından çok cinsiyetinin ne olduğunu önemseyen ibişleri rahatsız eden durumdur. kimin yazdığına bakmayın, ne yazdığına bakın, o zaman sorun kalmaz.
facebook un zararlaridir.
memati reisin dediği gibi: kadın gibi dedikodu eden erkekten, erkek gibi küfreden kadından hayır gelmez.
ima içerir. (bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)
Bir kızı itici yapabilecek şeydir.
ergenlik belirtisidir agiz aliskanligidir.

ayrica (bkz: kizlarin amk kelimesini kullanmasi) baslik anlatim bozuklugu kayniyo.
güncel Önemli Başlıklar