bugün

böyle bir listeyi kim yaparsa yapsın ilk sıraya hep aynı şehri koyacaktır! işte o kızlarıyla meşhur şehir;
1- izmir (hemen ağzınız sulanmasın sadece kendileri gibi laiklere veriyorlar)
diğer şehirler değişkenlik gösterebilir
2- adana (apaçi kızları bünyesinde bulundursa da adanalı kızların libidosu çook yüksek)
3- ankara (ankaralı kızlar ilişki yaşama açısından bayağı tecrübeli olur. çoğunluğu sevgililerini henüz lise 1'de yaparlar. 25 yaşında geldiklerinde en az 5 sevgili sokmuşlardır hayatlarına)
Smyrna

Zmirni

Esmira

Boyozmir.
erkeklerde sivas, bu zaten kırılması güç bir rekor ile tescillendi. yok onlar değil, biziz diyen varsa 30 kişi barajını aşmalı önce.

kayseri'den de 8 kişilik bir swinger haberi geldi bugün, onların da kadın ve erkek hanelerine epey bir artı puan yazıldı.

muhafazakar anadolumuzun şirin insanlarından daha marjinal rekor denemeleri gelmedikçe ilk iki sırada bunlar var.
1.giresun.
2.gümüşhane.
3.samsun.
Birincinin açık ara farkla izmir olduğu sıralama. Diğerleri de kendi çaplarında ikincilik yarışı yaparlar. Nüfusa oranla söylüyorum. Yoksa istanbul birinci olur.

ikinci sıra için Adana, Hatay ve Mersin yarışır.
bir de samsun’u ekleyin derim..

anadolunun kaşarı filipin kızlarına taş çıkarır..

hem anadoluda abla bacı gardaş enişte damat kayınço vb ayrımlar yok..

kim kimi kıstırırsa..

hatta arzulara ket vurulumazsa 30 kişilik gruplar kurulduğunu da duymuyor değiliz..

edit: ahaha çok zoruna gidiyorsa tekirdağlıyım, ilgili başlıklara tekirdağlı kızlar kaşar fln yazabilirsin mal.. saksı taşıyorsunuz amk resmen..
Samsun
Giresun
izmir
Ordu
Diyarbakır
Adana.
kaşarlığı hak etmişsinizdir. ne soktular da çıkmıyor.
Birincilik izmir’de.
Ve Doğu illerinin kızları da köylü falan ama çok fena çok.
kuyruk acısı olanlar var arada.
BANA BAKIN..

iZMiR
SAMSUN
GiRESUN
MUĞLA
MARDiN.
KONYA. ÇOK KIZ SKTiM.
Uludağ sözlük.

Data ülkemiz, uludağ ilimiz.
Ne yazsan gidecek baslik.
Kars
Trabzon
Elazig
Afyon
Denizli
Diyarbakir
Batman
Ordu
Sakarya
Istanbul
Gumushane.
beyniniz kaşar olmasın da ona dikkat edin.
moldova- komrat
güncel Önemli Başlıklar