bugün

bugün ilkokuldan gidiyorum ama hadi bakalım hayırlısı. ilkokul 5.sınıftayım beden eğitimi dersinde sobelemece oynuyoruz. oyunun ismi bu mu bilmiyorum çok saçma yazdım ama her neyse devam ediyorum. hoşlandığım bir kız vardı ebe oydu bizi sobelemeye çalışıyodu ben de ona yaklaşıyodum ki beni sobelesin diye. (klasik ilkokul taktiği işte ben ters etki bekledim ama) kız erkek karışık oynuyoduk sınıfta da yakışıklı bir çocuk vardı ama ben dahil sınıfın erkeklerinin alayı çöp o tekti yani belli. ben kıza yaklaştım beni sobelesin diye hiç beklemediğim bir tepki aldım kızdan. bana boşuna yaklaşma ben seni değil furkan'ı sobelemek istiyorum demişti. o bana çok büyük koymuştu oyundan ayrılıp gitmiştim. herhalde 10 sene falan olmuştur kızın yüzünü unuttum sayılır ama kurduğu o cümleyi hiç unutamadım şimdi bunun için yakıcam...
okmeydanı'nda bulunmuşsanız muhtemelen çıkarabilirsiniz sayın yazar.
lise 2.sınıfta eski kız arkadaşımdan yeni ayrıldığım sıralarda sınıfta sinir olduğum bir kız vardı. güven diye de haylaz bir sıra arkadaşım vardı hala görüşürüz kendisiyle yakın arkadaşımdır. neyse güven o kıza bu çocuk seni seviyo diye bağırdı ibneliğine afedersiniz. kız bunu ciddi anladı galiba umursamadan gitti, tenefüste sınıftan çıkarken bana baktı sadece benim duyabileceğim bir ses tonuyla ben de seni seviyorum demişti. şok olmuştum ama kızı sevmiyodum hiç tepki vermemiştim. dönem sonuna kadar hiç konuşmamıştık kızla.
güncel Önemli Başlıklar