bugün

Instagram'a, feysbuk'a, sözlüklere konduğunda genç ve dolgun kızların; aman tanrım o da ne, çocuklarım bu romantik, entel adamın genetik kodlarıyla doğmalı,

dediği kitaplardır.

kafka fln eskidi, Sabahattin de çok bozdu.
kavgam değildir.
Allah de yeter...
(bkz: kürk mantolu Madonna)
böyle buyurdu Zerdüşt.
KAVGAM - Adolf Hitler

saka lan saka, ne bileyim
(bkz: 10 adımda 12 adım)

görsel
Son umut.
hem de adriana lima tavlamalı kitaplar.

görsel
(bkz: olasılıksız)

50 kızdan 49'u bunu okumuştur biri de okuma yazma bilmiyordur.
(bkz: boris vian)
(bkz: yürek söken)
Şiir kitapları.
şiir yazmayı deneyiniz.
siz dizelerle ilerleyiniz.
şapkam dolu çiçekle

cemal süreya
(bkz: sen on yedi yaşımsın)

şaka lan şaka.
https://youtu.be/HOXl42QObMU

kısa bir özet niteliğinde video.
Kitabı boş verin amk şu metin hara hangi büyücüye gidiyo onu bulsak yeter.
kız tavlama garantili bı kitap varmıdır bilmem ama kitapların var oluş amacının bu olmadığına seni temin edebilirim.
Otomatik portakal ve kürk mantolu madonna için yapılan yorum... kime göre kültürsüz? Kazancakis, italio calvino, sartre, huxley, saramago, sheakspear okumamış kokuyorsun buram buram! Bu iki kitabı katmamış olsan amenna! yazıkki kitap hakkında yorum yapmaya çalışan daha kitap hakkında bilgi yoksunu. Yazık.
bakıyorum da migros'ta satılan ne kadar kitap varsa yazılmış. birinci salaklik bu. ikincisi de kitabı kız tavlama aracı olarak yanında bulundurma hevesi. sayın ergenler, bilin ki gerçek bir kitap okuyucusunun tek amacı okuduğu yüksek edebi değerli kitabindan zevk almaktır, yaninda içtiği kahvesiyle birlikte. gerçek bir okuyucu sizin bahsettiginiz kitaplari okuyandan fellik fellik kacar. Ama mesela bir Buzzati kitabı okuyani olur da bir gün görürse onu da bağrına basmak ister. Sonrası aşk, sonrasi seks.
Şahsen herkes tarafından okunması gereken bir kitabı insanın elinde görünce “ salak aq bu yaşına gelmiş kitabı yeni okuyor “ diyorum içimden.
(resim:#1)

çaylak olduğumdan kısa entry giremiyormuşum... öyle işte, bir iki güne hava da açacakmış.. iyi, gezeriz haftasonu.. evde otur otur nereye kadar..
Kitap okuyarak kültürünüzle bilginizle tavlayabilirsiniz.
Para bende ama kroyum, yazari kimdi bilmiyorum.
Das kapital.

Fen edebiyatların kantininde hala gideri var fikrimce.