bugün

kasıldığında kızların;
oooo ne kadan da duyarlı bi irkek, hemen kalbimi teslim etmeliyim,

dediği konulardır.

misal kedi köpek duyarı. çok klasik ama işe yarayan söz; 4 ayaklılardan değil 2 ayaklı aşağılık insanlardan korkun. bakın bu da pkp'den muhteşem tüyo.
sözlük kızlarını, türk kızlarını aşağılayan başlıklardır. Bunlarda duyar kasarsanız birini bulma şansınız yükselir.
kız tavlama- lafı bile ergenlik kokuyo. ama ... sözlük yaş ortalaması cidden 15 falan herhalde.

duyar kasma lafı da acayip bişey, yani mahsustan yapılıyo bu. gerçekten yapılmıyo. "kasılıyo" yani. yoksa şahıs duyarlı falan diil. oyun oynuyo yani.

yani şahıs, adam diil, bi boka yaramayan zikindirik bi insan müsveddesi !! çünkü "duyar kasıyo"...

"kız" ların onun o kastığı "duyar"ını direkt götüne sokmaları dileğiyle...
"böyle insanlarla aynı havayı solumaktan utanıyorum"

konu önemli değil her yere yazın gitsin.

denendi, çalışıyor.

ayrıca başka öneri varsa acil yardım.
Acil tavsiye verilmesi gerekilen konu.

Bı kıza vuruldum, kız çok duyarlı ama ben dünya şeyime minare şeyime biriyim. Onu duyarlı olduğumu sandırmam lazım. Almanya'daki amcamgillere selamlar.
Şu sıralar popüler:

- Türkiye'de Kadın olmak.
- cübbeli'nin kadın ve iş hayatı yorumu.
- istanbul siyaseti.

Her zaman popüler:

- kedi, köpek duyarı.
- kitap romantizmi.
- ortak değerler.
Hayvan hakları.

Kadına şiddet.
eril köpeklere dert olan konulardır. şu kadınları artık rahat bırakın be öf.
hacı normalde kitap, hayvan sevgisi özellikle kedi, romantizim, kahve, çevreci, siyaseten muhalefet olmak, kadın hakları felanda artık onlarda işlemiyor duyar kasmak felan hikaye böyle tavlayamazsın. devir libyalıların devri. bir kız için neden kendin olmayan biri gibi gözükesin. " ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol. " buarada kızlar tavlanmaz onlar size tavolur. kafalarındaki beyaz atlı prense uyarsanız bu iş olmuştur yoksa işiniz zor. kadınlar akıl ve mantıksal değil duygusal bakarlar işlere. şöyle örnek veriyim manken gibi kızı kendi eli ayağıyla tavlarken, bir sürü kız bana düşerken. şişman kendini beğenmiş vasat bir kızı ne yapsam tavlayamadım. bu işlerin garantisi, iadesi, mahsuplaşması olmaz.
pembe götlü samimiyetsizce duyar kasan bir ılık olacağına "başkası olma kendin ol böyle çok daha gözelsin!"
yahu rüyanızda da mı görmüyorsunuz hiç?
Bak söylediğimin aynısını söyle sana düşer hemen
'Gadınlar birçok haksızlığa uğruyor erkekler tarafından erkek olmaktan utanıyorum. Senin gibi bir kadının yeri saraylardır. Başımın üstünde yerin var. Geçmişin hiç önemli dğeil bir kadın aşk yaşayamaz mı. Sen beni sevmesende severim. Sen beni aldatsan da aşk yaşıyor derim. Sen beni tekmelesende elhamdülillah çekerim. Sen bir meleksin ama kanatlarını pislik erkekler kırmışlar. Gel kuçu kuçu de gelirim hoşt de giderim Köpeğin olam hav hav havvvv.'
surekli turk kahvesi icip yaninda kucuk sacma cikolatalari yemeyi cok seviyormus gibi yapacaksin.

bence hemen feminizm icerikli bir kitap al yanina turk kahvesi onun yanina kucuk bir cikolata koy kirmizi oje surup kitabin ucundan tutarak fotograf cekmelisin.
Zamanında meriç müzisyenin biri şortlu kız ve bakkal amcanın hikayesi gibi bir gudik hikaye yazmıştı. Bir miktar linç yese de hatırı sayılır bir kitleden destek de gördü. Eh, herkes ekmeğine bakıyor neticede ne düşerse kardır diye düşündüyse demek.