bugün

Her mekana gittiğimde mutlaka yaptığım eylem.kokar ağzını benim verdiğim parayla doyuruyor it gibi de hizmet edecek kimse kusura bakmasın. Hem sevgilinize de şeklinizi koyarsınız.
aşağılık kompleksi taşıyanların her zaman yeltendikleri davranış şekli.
kızın gözünden hop diye düşersiniz.
daha öncesinde yaz tatillerinde garsonluk yapmışlığım var. az denk gelmediğim tiplerdir. şeytan diyordu ki şunun 2 yakasından tut göm kafayı ama sonra değmez diye düşündüm. sevgilisine hava atmak, gözünde büyük görünmek dışında bir numarası olmamakla birlikte kız biraz akıllıysa bundan etkilenmez aksine gösteriş budalası sevgilisinden nefret eder.
Denk gelirsem öyle bir ana bende onu dovmessem banada kale demesinler.
herhangi birini herhangi birinin yanında azarlamak , ona öğüt vermek hoş değildir. Gerçi ülkenin ahlak düzeyi bunları tartışıcağımız seviyelerden çoktan düştü.
pezevenk egosunu tatmin eder.
Sipariş edilen yemekte istenmeyen ve görülmeyen katkı maddeleri olabilir. Ayrıca, o kız da benim gibiyse o yemekten sonra ayrılacağınız kesindir.
aklı başında bir kız sevgilinin yanında yaparsanız, gözünden düşmeniz kuvvetle muhtemel olacak eylemdir. ama bazı kevaşe, kaşar ve karakter yoksunu ruhlu kızlar, vay be erkeğim nasıl azarladı garsonu benim için, gibisinden salakça havalara girebilenlerinin de mevcut olduğunu düşünüyorum.
Kiz sevgilinin karsisinda yasayacaginiz enteresan olaydir.

1) o kiz bir daha yuzunuze bakmaz. Bakarsa da o kiz afedersiniz maldir.

2) yapilan hareket tam bir karaktersizlik ornegidir.

3) yiyeceginiz yemek, yemek olmayacaktir. Hatta karisinizda olayla hicbir baglantisi olmayan kiz arkadasiniz yemegi size inat daha bi destekli gelecektir.

Iyi azarlamalar.
Garson tarafından dayak yemeyle sonuçlanıp karizmayı sağlam çizdirme sebebidir.
erkek sevgili bile bulunsa şükredilecek bir sürecin başlangıcı olabilir.

Karaktersizlik ve görgüsüzlük içeren bir eylem.
aşırı derecede orospu çocukluğudur..
Özgüveninize özgüven katar. Ayrıca O aşağılık insanlara haddini bildirmeyince bir yerleri kalkıyor. Yerlerini bilmeleri için yapılması gereken eylem. Evet
orada garsonun yerinde olmayi cok istedigimdir. sevgilisinin yaninda mina korum, sonra ensesinden tutup kapiya atarim. Yapmak istedigim tam olarak budur.
garsona patronun kim olduğunu gösterme durumudur. ben o masaya 47 lira para bırakmışım tabi ki güzel hizmet alacağım veremezsen azarı yersin.
bilemezsin belki de o garson senden daha fazla kitap okumus, daha tahsilli bilgili, daha kültürlü daha da önemlisi daha "insan" olabilir.
hak etmiyorsa şayet acizlik belirtisidir.
siz yine de erkek sevgilinizin yanında da azarlamayın.

emekçiye saygı amkduklarım.

5 liralık çay içiyorsunuz, yaptığınız afra tafra 1500.
iğrenç bi hareket,bak yine sinirlendim ayrılma sebebi,gidin yıkık egonuzu başka şeylerin üstünde tatmin edin.
Kız sevgili de sizi azarlayıp terk etmiyorsa bu hareketinizden sonra, tencere kapak olmuşsunuz demektir. Lowlar.
duruma göre değişir hatalı garson ise kız arkadışınızı gönderip bir dakika şunu azarlıyayım öyle gel diyemezsiniz olağan bir durumdur lakin götünüz havalansın istiyorsanız ki genelde böyledir emekçiler indirmeyide bilirler efendi !
terbiyesizlik yapılmadıysa tamamen şovdur.
böyle kabalıklara anlam veremiyorum bir türlü.
nahoş bir hareket olduğunu düşündüğüm durumdur. yanında kız arkadaşı olduğunda bunu yapanlar ekstra çirkindirler.
bir garson en fazla ne kadar kötü hizmet edebilir ki? siparişi 2 saat geciktirecek hali yok. 15-20 dakika beklemekle ölmeyiz.
karşımızdakinin insan olduğunu unutmamak gerekir.

2 liraya çay içip de 100 liralık hareket yapılmaz, yakışmaz.
garson tayfası ibnedir, kızın yemeğine tükürebilir.