bugün

kız kardeşin tek tokatla kendine getirilmesi gereken durum.

yıl olmuş 2019 hala türban takmaya çalışıyorsun demek ve silkelemek gerekir.
Asıl böyle bi devirde kapanma gerek.
Kendi kararı değildir, saygı duymam.
Saygı gösteririm ama hiç de duymam. Kapanmak ne aq? 21.yüzyılda yaşıyoruz, ben sizin nefis dediğiniz şeye kurban olurum. Niye kendimi sıkıp sıcağın bağrında şort atlet yerine uzun kapalı şeyler giyeyim?
Kız kardeşim öyle bir şey yapsa kandırırım onu da, geri açtırırım.
Sonra pişman olur zaten aq, sanki bilmiyoruz.
Herkes ne giyeceğine kendi karae verir. Bu din gereği ya da tamamen kendi zevki olabilir. Kız kardeşiniz bile olsa su kadin milletini bir rahat bırakın.

Eksileyen arkadaşlar su son olaydan sonra erkek milletine iyice bir takıntı ve tavrım oluştu zaten mümkünse kadınlardan bir iki metre ötede durun.
35 yaşında kadın, ister kapansın ister açılsın bana ne!
Başı kapalı, başı açık. Kardeş kardeştir insan insandır.

Yoksa heryerde görüyoruz, üstü minera alt tarafı kamyoncu dayıların kerkilmeye gittiği nezih mekan olan kapalıları.
sanane oğlum. seni mi kapatıyor.
yanakları kaymak yemekten al al, alnı seccadeye değmekten açılmaya yüz tutmuş, bol yeşil pantolonlu bir şakirte gönlünü kaptırdığı anlamına gelir.
herifle evlenip dayak yemeğe başlayınca aklı başına gelir. siz yol yakınken kardeşlikten reddedip başınızı dayakcı herifi öldürüp katil olmak suretiyle derde sokmaktan kurtulun.
Kız kardeşim olsaydı öyle bir yola girecek kültürde yetişmezdi.

Kapalı insanlara saygı duyuyorum ama bu iş %99 aileden gelir.
yav içinden geliyor ve dini vecibe ise saygı duyulmalıdır. insanımız ne kadar cahil ve banel birşeyi sevmeye bilirsin ama o şeye karşı saygı duyman gerekir. yav bu islamafobi midir nedir bizim ülkede de var iki tarafta saygısız. biri kapanır sanane , biride bikiniyle dolaşır sanane 3. ye ne düşer yani. herkes kendi önüne baksın.
Asla olmayacak durumdur. Bizimki açıldıkça açılıyor. Daha geçen Dans kursu işin yırtmaçlı bir elbise almış kendine. Birde topuklu ayakkabı.
Ama belli olmaz. Evlenince kapanabilir belki.
Salaksınız.