bugün

malum ülkenin malum şehrinde yaşanan olay.

görsel
https://www.aksam.com.tr/...yi-icip-oldu/haber-306185

--spoiler--
Konya'nın meşhur adeti olan damatların kahvesine tuz atma olayını abartan gelin H.G damadın kahvesinin içerisine peynir, reçel, domates, tuz, yağ, şeker, yumurtanın sarısı ve bal koydu.

Damat kahveyi içmek istemedi fakat bu bir adet olduğundan gencin ailesi tarafından zorla içirildi. Gece 02,05 sıralarında damat büyük ağrı ile hastaneye kaldırıldı.. Ve gıda zehirlemesinden dolayı hayatını kaybettiği bildirildi.
--spoiler--
O kadar besini kahvenin içine nasil koydun. Bira bardağında mi verdiniz kahveyi.
(bkz: damat kahvesine siyanür koymak)
Hahaha doğal seçilim.
(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)
(bkz: hayırlısı olsun kardeş internet bağlatmışsın)
Tamam Konya ilimiz ümmete ve reise sahip çıkan güzide bir ilimiz ama bu yapılan ağır çomarlık.
Daha henüz evlenmeden adamın mevtine konmuş. Evlenseydi kim bilir ne olurdu? Hadi biraz tuz koyarsın anlarız da onca gıdayı kahvenin içine katmak da neyin nesi? Adete bak hizaya gel. Salaklığın daniskası. Resmen Gıda zehirlenmesi yaşatmış öldürmüş adamı.

Şimdi bir de çıkar der ki " nereden bileyim, böyle olacağını bilemezdim". Akıl yok ki kafada. Ama onu içende de gram akıl yok. Siyanüre lüzum yok.
şaka gibi amk.
hep diyoruz mutfakta tuz ile şeker ile siyanürü yan yana koymayın diye. bak karışmış işte..

neler yaşanıyor hayatta vay arkadaş ya.
Millet tam sasırmış vay arkadas ya.
Ölmeden ölmüş damattır. Evliliğin kendisi sağlığa zarar. Gelin hanım biraz acele etmiş sadece.
Şu kız isteme merasimlerinde en gıcık olduğum adet. Bir şeyin de bokunu çıkarmasak olmuyor. O iğrenç karışımı damata içirince başınız göğe mi eriyor?
(bkz: psikolojik kadın terörü)
Haber eski kahve soğuk acılar taze.
öncelikle internetin hayırlı olsun.
habere yorumum ise; saf mallıktır kanka.
Doğal seçilim diyen arkadaşı neden eksilediniz ?
Arkadaş, kahvenin içinde bi ben yokum ne diye içiyosun , adettenmiş...
Şimdi o kahveyi hazırlayan damına konduğumun kezbanı cinayetten yargılanmayacak değil mi ? Taksirle adam öldürmek ulan bu. Bilerek adam zehirlemek, adetiniz batsın.
şey sormak istiyorum, kahveye tuz atmak konya'nın mı adeti? bu tüm şehirlerde yapılmıyor mu? *
Ciddi mi lan bu nasıl adet? Ne koydular içine kim bilir...
Bir şeyi sahibinden istersin. Kadını ana-babasına ait bir mal olarak gören çağdışı kültürün taşıyıcısıdır. Kendi özgür iradesi ile hayat arkadaşını belirleyemeyen ve bir mal gibi izin alınarak kullanılan buna karşı durmayan kadın daha suçludur. Ne şehit ne gazi pisi pisine gitti Resneli Niyazi.
dozunu kaçıran bir milletiz bi ayarını tutturamıyoruz.
ben de muhtemelen öyle bir psikopata denk gelirim. Kahveye çimentoyla kaçak kat çıkmasından korkuyorum.
Sözün bittiģi yer burası galiba. Derdin neydi be amk beyinsizi!
Gelenek deyip, taksirli adam oldurme sucu islemis olan gelin adayi, hapiste kicina kina yakabilir. Kina yakmak da bir gelenek ne de olsa.
Yalan bir haber ve ona inanan bir sürü sazan.

Evet. Insanlar bilgiye ulaşma konusunda hiç olmadıkları kadar rahat bir cağda. Bir tik yaparak kutuphaneler dolusu bilgiye ulasiyorlar Ama yalan haberlere sazanlama atlama konusunda da ışık hızında ilerliyorlar.

Bu haber yalan arkadaşlar. 5 yıl öncesinin yalanı üstelik.

Link : https://www.google.com/am...beri-yalan-cikti-26380541
Umarım yalandır, yoksa kahveye serpme kahvaltı yapayım derken adamın mezarına toprak serpmiş oluyor..