bugün

Beklediği karşılığı alamayacak erkektir.
Şiir yazdi diye sevilmeyecektir(1) ya da karşısındaki daha çok sevmeyecektir.(2)
Aksi olsaydı Sezai Karakoç harf harf dizerken aşkını muazzez akkayanin soyadi Giray olmazdı.(1)
Ya da Cahit Zarifoğlunun şiir yazdigi karısı adam öldükten sonra bile şiiri beğenmediğini sevmediğini sağda solda söylemeye devam etmezdi.(2) göğsünün üzerinde taşırdı şiiri. En azından zarifoglu onu beklerdi belki.
Ya da Karakoç muazzezin kendisine gelip en azından şiiri sormasını beklerdi.

Aşık olan herkes aşkın diyetini bir yerde bir şekilde öder elbet birliktelik köprüsünün deli dumrullarina. Geçerlerse beş gecmelerse ayrılıp geri dönerlerse on beş olarak ama bir de er kişi şiir yazacak kadar duygusal ise iki kat kaybedecek aci çekecektir.

Velhasıl kelam siir yazan erkekler şiir yazmasınlar. Ne bileyim fabl yazsınlar.
Bu zamanda çok zor bulunan erkektir ve değeri bilinmelidir..
Şahsiyetim adına konuşuyorum ki, değersizdir. Öyle bir seversin ki, öyle temiz hisler hissedersin ki, bunları ne kalem anlatır, ne de yazdığın şiirler. Ama yine de yazarsın.
Bakın şöyle söyleyeyim ben 13 yaşlarımda bir bebeyken Türkiye şiir 2.liği kazanmış bir insanım, okullar arası, bunu övünmek için değil hani az buz kötü şiir yazmam demek için söylüyorum. Yazdım, yazdığımla da kaldım. Şiirlerinizi, sevginizi bile ithaf edemeyeceğiniz insanlara ithaf etmeyin. Kendinize yazın şiirlerinizi, başka değerlere yazın. Aşk'a değerler yazınca kişiye, başka şiirler kalıyor çünkü elinizde...
ılık olabilir üzerine fazla gidilmemesi gerekir. aldatılınca kendine gelir.
Şiir yazınca değerin anlaşılmaz, ama güzel bir iPhone alırsan, ekşın yakındır demektir.
Kızlar, kızlar, kızlar kanmayın böyle şeylere.