bugün

geçenlerde kız arkadaşım 100 lira istedi. kız arkadaşım derken arkadaşım siz kız arkadaşı sevgili manasında anlayan insanlar olduğundan açıklama yapıyorum. hakikaten siz neden sevgilinize arkadaşım içeren kelime kullanıyorsunuz?

neyse konumuza dönelim. dedim bu öğrenci ağzı kokar 200 lira ateşledim. 100 lira ile gitmiş ihtiyacını gidermiş kalan 100 liranın 50 lirasıylada kırmızı dantelli bir sütyen almış. resmini de arttı bana güzel yatırım ancak madem paraya gerçekten ihtiyacın var idareli kullanmak yerine sütyen gibi acil ihtiyaç olmayan bir şeye harcamak saçma değil mi?
2019 senesi için cevap metni; Sn. ....., ekonomik kriz halkın en geniş kitlesini oluşturan yoksul kesimin belini bükmüştür. toplumun aile yapısı içerisinde dahi çatlaklar oluşturan, maddi güvensizliklere, kin ve nefrete yol açan ekonomik buhran sebebiyle üzelerek belirtmek isteriz ki şu an için sair bir tüzel kişiye borç para aktarımı imkan dairesi içinde değildir. Müreffeh bir türkiye' de tekrardan kavuşmak dileğiyle, esenlikler dileriz.
Değil mi. Belli mi olur don mon jartiyer martiyer alır, resmini de içinde kendi varken sana atar. Sen en iyisi bir binlik daha ateşle.
Borç bu sonuçta istenebilir. Yani insanlık hali. öğrencilik hali. hayat şartları.
sakın verme. aşkla işi karıştırmayın.
Çoğu erkek veriiiiirr.
Şimdi öyle böyle demeyin arkadaşlar.
Her boku istiyorlar birde bankamatik gibi görüp borç istesinler oldu tamam. Erkek istese söylenir söylenir ayrılırlar. Gidin babanız baksın size mk. Değer mi bu kadar eziyet çekmeye. Karşılığında ne veriyorlar. Başını ağrıtmanın haricinde.
Para isteme benden buz gibi soğurum senden denilerek savuşturulacak eylem.
duyarlı bir kız arkadaşınız varsa sorun olmayacak bir eylemdir.
ilişkinin süresine ve samimiyetine göre değerlendirilmesi gerekir.
bizim gibi orta doğu ülkesinde yaşanıyorsa, kız için para almanın ismi söz gelimi "borç" tur. zira çok iyi bilinen bir şey var, o para ne geri gelir ne de istenir.

orospuluğu bir iş olarak gören modern dünyadaki (zeki karılar) kadınlar, arap erkeklerini çok iyi kullanmaktadırlar. çok şirinlik yaparak para ister ve sonrada siktirip gider. ama o kesinlikle fahişe değildir. sadece köprüyü geçene kadar ayıya aşkım demektedir.
güncel Önemli Başlıklar