bugün

italyan pizzası yapan şirinevler esnafı yolda.
geçmiş olsun.
Urfalı kebapçılardan sonra Şirinevler’e yeni bir soluk getirecek. dükkan yerlerine bakmaya başla istersen.
Tebrikler baba olmuyorsun.
Çok iyi bir yalancı ile birliktesin. Sırf suçu üzerine almamak için hastaneye senle gitmek istemiş. Tam da istediği şeyi yapıyor şu anda. Seni kendisine inandiriyor. Erasmus da bir şeyler yaşamış. Senin başına kalmaya çalışıyor.
şaşırtan şeydir.

kesinlikle sonuna kadar güvenilmelidir. destek olunmalıdır. hayat, denizde karşılaştığınız dalgalarla değil gemiyi lim... pardon bu değildi. hayat, nefesinizi kesen anlardan ibarettir. nefesiniz kesilmiş, tadını çıkarmalı, birbirinize daha çok sarılmalısınız.

tabi 1 hafta, 10 gün gibi ayrı kaldığınız sürelerden sonra buuştuğunuzda kontrol de etmelisiniz sevgilinizi. memelerini çarpıp morartmış mı? ailesine çay servisi yaparken ayağı takılıp halıda sürtünmekten mütevellit dizlerinde çürükler, kızarıklar var mı? bunlar önemli arkadaşlar. hep destek, tam destek.
Erasmus dan sonrasını okumaya gerek görmedim.
(bkz: hamamiye)
kutsal ruh un italyada olduğunun işaretidir. kızın adı meryem ise taşlar daha bir yerine oturur.

yemiş olm işte seni yakında minik bir del pieronuz minik bir inzaginiz olacak işte.
Budapeşte gezisinde macar salamı yemiş kızdır, evet.
Olabilir mi ya böyle bir şey!? Saçmalamayın!

1. Başka bir bağımsız laboratuvarda yine Beta-hcg testi yaptırın! Bu testlerin sonuçları hormonsal bazı hastalıklar nedeniyle yanlış çıkabiliyor.
"ishal, mide bulantısı ve şiddetli karın ağrısı vardı" - bunlar hamilelik belirtisine hiç uymuyor. Rota virüs kapmış olabilir. ( şiddetli kusmalar da oluyorsa) bence hemen başka bir hastanede, farklı bir doktora daha görünsün.

2. Ya da gerçekten iyi bir yalancı ile birliktesiniz.
Anlatım troll gibi dursa da hayatımızın bur döneminde bir çoğumuzun başına gelen hadisenin altı çizilmiş.

iğrenç bir durumdur gözünüzün içine bakarak yalan söylenmesi etrafınızdaki arkadaşlarınız tak diye yalan söylüyor kanka der ama siz kör kütük aşık olduğunuz için inanırsınız ama bir yandan da içiniz acır, dünyayı yakıp yıkmak istersiniz ama yapamazsınız o yanınıza gelince her şeyi unutursunuz.

Beyler bayanlar karşınızdakini gerçekten seviyorsanız yalan söylemeyin ben buyum diyin yoksa karşınızdakini kaybetmemek için söylediğiniz yalanlar asıl kaybetme sebebiniz olur. Hem de bir sürü acı çekerek.
entry başlık uyumu.
efendim bu kız arkadaş manyak bir mikrobiyolog olupta bir erkeğin sperimi ile kendi yumurtasını dölleyip sonra onu rahmine yerleştirdiyse mümkündür.

böylesi birşeyin ihtimali yoktur demiyorum ama, superman'in gerçek olması bu duruma göre daha olası !!!
(bkz: at yalanı sikeyim inananı).
Boynuzlarını sivriltme zamanın gelmiş koca yürekli genç adam.
Başlığı görünce işi gücü bıraktım elim ayağım titredi. bu arada (bkz: Oscar goes to your girlfriend bro) o nasıl bir pişkinliktir hastaneye beraber gitmeler * ama tavsiyem kızı yalnız bırakma bu zor zamanlarında yanına ol ki diğerlerinin gelip geçici ama senin kalıcı olduğunu anlasın.
sende bilirsin ki tek başına hamile kalmak mümkün değildir belki testlerde karışıklık olmuştur aksi halde türk dizilerine konu olabilecek nitelikte bir yalanın içindesin dikkat et.
Kendi içinde mitoz bölünme yaşamasıyla olmuştur. Yoksa kim neden s.ksin canım hatunu.
bir film diyaloğu geldi aklıma. Adam beyaz kadın beyaz çocuk siyah. Ama adam çocuğun kendinden olduğundan emin. Arkadaşı bunu ikna etmeye çalışıyor;
-Çocuk daha 8 yaşında ve aleti büyük boy salam kadar. Nasıl senden olabilir.
Mesih'in sonunda geldiğinin habercisi.
tebrikler, mesih babası oluyorsunuz.

başka türlü açıklayamadım aq.
ibn maymun kızı almalısın.Ibn maymunun düğününe tüm sözlük yazarları davetlidir.Dügünde aramızda para toplayıp altın boynuz takmalıyız.Organizasyon benden
erkek olursa isa, kız olursa meryem.
Ickisine ilac atmislardir gittigi bir yerlerde. Birseyler yasayip bundan haberi bile olmayabilir.
Kadın erkek dönüşümlü kullanılan hamama gitmiştir. Ondan önce adamın biri fışkırttıysa o da oraya oturduysa kapmıştır kesin.
barda sızmış olabilir.
güncel Önemli Başlıklar