bugün

Erkeğin dibidir.

Şundan bi tane yapacak olan kız yok mu lan!?!.!

görsel
Benimdir. Kızın olsun istiyorum oğlan çocuklarının nazlanması genelde sevimli olmuyor.
bir sağlıklı çocuğu olmasını isteyen erkek değildir.
Sevdiği kadına benzeyen birini daha istiyordur Daha çok sevmek için.
29 yaşındayım özellikle bir cinsten çocuk isteyen anne ve babaların ruh hastası olduğunu düşünüyorum.
Kız çocukları genelde babaya daha cok baglı olurlar ve küçükken daha sevimli olurlar bundan dolayı olabilir.
Ben ulan bennnnnnnnnn diye avaz avaz bağırmak istiyorum. Allahım özellikle 3-6 yaş arası dünyanın en güzel varlıkları. inşallah birgün bana da nasip olur.
Edit: kendimi de dahil ederek: gerçekten baba olmayı hakeden tüm insanlara nasip olsun inşallah.
benim bu. Çok istiyorum böyle beraber parka gidelim gezelim falan çikolata alayım oyuncak alayım süper bişey.
Bir erkeğin başına bu dünyada gelebilecek en güzel şey.
Yeni nesil babaya saygıda fazlasıyla kusur ediyor. Ortalık kavşak kaynıyor. Erkek iyidir her zaman babaya destek olabilir kız elin oğluna gider. Yazarken farkettim nasıl da istemiyormuşum kız çocuğunu.
(bkz: kız çocuğu sahibi olmak isteyen erkek)
Bana kız çocuğu verenin ömür boyu eşi olurum.
Evet bugün de güzel prim yapan bir başlığın altındayız arkadaşlar, ve yine muhalifliğimi konuşturarak ben değilim diyorum. Zaten evlat kız erkek ayrılmaz her türlü sevilir, ay nolur kız olsun ya da nolur erkek olsun demek nereden bakılırsa bakılsın deli saçması olarak gelir benim gözüme ama muhalifliğimin asıl sebebi bu değil. Genelde bu söylemi yapan xy li arkadaşlar hayal dünyasında yaşayan ve hiçbir işini akıllıca ölçüp tartmadan yapan insanlardır. Ulan ben deli miyim bu ülkede kız çocuğum olsun isteyeyim, özgürce ve rahatça bir hayat süremeyecek bu yadsınamaz bir gerçek, işin daha kötüsü beni de adam öldürmek zorunda bırakacak ki bunda kız evladımın bir suçu günahı yok, üstüne tuz biber olsun diye bir de sinir hastası olacağım. Barzo nun biri gelecek benim kızıma laf atacak rahatsız edecek taciz edecek, ben gideceğim adamı doğrayacağım ama bu olay başka bir barzo tarafından yine gerçekleştirilecek belki de daha kötüsü. Yani bu ülkede kız çocuğu istemek kişinin hem kendine hem de zavallı yavrusuna yapacağı bir kötülüktür, gönül isterdi ki bu tür şeyler olmasın ama realist olmak gerek. Amma velakin bu aralar çok trend oldu bu kız çocuğu olmasını isteyen erkek modeli ve kimse de işin gerçek hayat kısmıyla ilgilenmiyor, neden diye sorarsanız cevap basit, bu muhabbetten güzel prim yapıyorlar.
Benimdir. ileride böyle minnoş bir kızım olsun dilerim. Ha olmazsa elbette sorun değil. Sağlıklı olsun yeter ben her türlü severim onu.
Babamdır. Hatta hep dua edermiş bunun için, nitekim kabul de olmuş.
benimdir. tipki annesine benzeyecegi kizi kollarina almasi dunyanin essiz duygularindan birisidir.
önceden sadece bir kız çocuğum olsun diye evlenebilirim diyordum ama o da bir gün anne olacak çocukları olacak ve çocuklarını yalnız bırakıp gidecek. onun için istemiyorum.
Benim bu. 4-5 yaşını geçmiş ve huysuzluk yapan erkek çocuğunun ağzına terlikle vurasım geliyor. Ama kız çocuğu güzel abi yaa. Bıcır bıcır. Bir baba olarak bence sahip olunabilecek en güzel şey sağlıklı bir kız çocuğu. Düşünsene 12-13 hatta belki de 25-30 yaşına kadar bebek senin gözünde.
Olsa da sevsek. inşallah nasib olur.
(bkz: hayal etmesi bile güzel olan şeyler)
Kendisine aşık bir kız çocuğu olsun isteyen baba olmayı kendisine yakıştıran erkektir.
her erkek ister.

babacım babacım diye koşa koşa gelen, tombul, saçları örgülü bir kız çocuğu her sorunu unutturabilir.
Hayatındaki kadını çok seven erkek de olabilir.

Ona benzeyen güzel bir kızı olsun ister.
kız çocukları nedense babaya daha bir düşkündür.

kız çocuğu olmasını istemeyen sevgiden mahrum olmayı isteyen adamdır. hiç kimse sizi kızınız kadar sevemez.

kız çocuğu düşmanları islam ile birlikte yerle bir oldu. cahiliye dönemi adetleri yok artık.
Çocuk sağlıklı olduktan sonra cünsiyet öenmli değildir ama kız çocuğu bir başka seviyor be.
annesi ve eşinden sonra hayatını adayacağı başka bir güzellik olsun isteyen erkektir.