bugün

Tüyleri diken diken eden ihanet ve sapkınlık ülkemizde yaşandı.
Nerdesiniz hey feministler, bu sapkınlık karşısında da kadını destekleyecek misiniz? Sessiz suskun kalıp bu ahlaksızlığı meşrulaştıracak mısınız? Hep mağdur olan kadın değil işte size kocasına ve küçücük kızına en büyük mağduriyeti yaşatan bir anne! Üstelik kocasını aldattığı adam da bir öğretmen!
https://m.haberler.com/ko...a-edilen-13412318-haberi/
"Bu nasıl anne! Kızının gözü önünde başka adamla cinsel ilişkiye girdi, izlemek istemediğinde dövdü
Kocaeli'de bir talihsiz adam, kızıyla birlikte evi terk eden eşinin başka bir adamla kızının gözlerinin önünde cinsel ilişkiye girdiğini ve kızının düzenli olarak şiddet gördüğünü söyledi. Talihsiz adam kızını yanına aldıktan sonra annesi, kızının alnına 'enayi' yazıp fotoğrafını gönderdi."
görsel
ZORLA MAKYAJ YAPIP, TOPUKLU AYAKKABI GiYDiRiP TACiZLERDE BULUNMUŞLAR

Küçük kızının düzenli bir şekilde istismara uğradığını iddia eden Y.T, "Eşim, kızımı 2018 yılında Gaziantep'e kaçırdı. Gaziantep'te beni aldattığı kişiyle birçok cinsel münasebet yaşamış ve bunları bizzat kızımın gözü önünde yaşamış. Bunları kızımı döverek, zorla seyrettirmiş. Eşimin beni aldattığı kişi de kızımı sürekli tokatlamış, dövmüş. Kızımın özel bölgelerine dokunmuş, zorla ellemiş, sarkıntılık etmiş. Hatta çocuğuma zorla makyaj yapıp, topuklu ayakkabı giydirip tacizlerde bulunmuşlar. Annesine söylediğinde kızım annesinden sürekli dayak yemiş. Benim evladımı sürekli dışlıyormuş. Evladımı şehir, şehir gezdirmişler.

Kaynak: haberler.com haber sitesi (dha haberi)
https://m.haberler.com/ko...a-edilen-13412318-haberi/
Taciz eden adam öğretmenmiş bir de. Yuh. Kızının alnına enayi yazmak nedşr be? Orospu çocukları ya yakacaksın bunları.
rezillik.
Direk hapse ömür boyu.
Kim bu kaltak ve öbür itoğlu it? Türkiye'de bir domuz çiftliği olmalı ki bunlarla besleyeceksin.
Feministlerin uğramadığı başlıklar.
adam öğretmenmiş.

kpss ile öğretmen alan meb görsün bunları.

öğretmenler ne oyunlar çeviriyor bilsinler.

ama ben yapmadım bir şey diyecektir ve işin içinden sıyrılacaktır.
Allah belanızı versin. Şaka gibi yaaa.
ey allah'ım nasıl kadınlar var ya.

bu ne biçim insanlık, bu ne biçim kadınlık, seni doğuran ana ne biçim bir evlat yetiştirmiş. küçücük kız çocuğundan ne istedin lan karaktersiz karı. ne bok yiyeceksen ye, çocuğu niye karıştırıyorsun? zavallı yavrucak anlamıyor da ne olduğunu.

kadınlığın yüz karası, sizin gibi karaktersiz kadınlar yüzünden biz sıradan normal insanlar, hayattan, çocuk yetiştirmekten korkuyoruz. nerde eğitim aldın? nerde yetiştin? nasıl bir zihin kendi evladına duygusal, fiziksel tacizde bulunur. aklım almıyor ya. insanoğlu gerçekten en aşağılık canlı. senin gibi karılar benim ortamıma denk gelmez ki.

öğretmene de bak hele. vay be, milli eğitim mülakatı bu yüzden mi getirdi acaba, cinsel güdülerini kontrol edenleri almayın, bunları alın siz. benim gibi öğretmenlerde çürüsün. atama beklesin, kpss kurslarında çürüyüp, robot gibi yaşasın. aynen devam. bu ülke insanı iyi insanı enayi yerine koyuyor nasılsa.

ve evet herkes hak ettiğini yaşar. demekki ki biz millet olarak bunu hakediyoruz.
okurken bile midem bulandı. o karı kimse yakalanıp müebbet ceza verilmeli.
Neredesiniz ey feministler yazan arkadaş feminizm hakkında bilgi sahibi olup tekrar entryine bir bak. Kadın iğrenç bir şey yapmış. Keşke herkes çocuk sahibi olmasa.
Laiklik ülkeyi bu hale getirdi işte. Yazıklar olsun.
Feminizm hakkında bilgi sahibi ol diyenler böyle kadınların nerdeyse tamamı feminist ve feminizm savunucusu.
Feminizm onların aldatmasını, soyunmasını, çok eşliliğini meşrulaştırıyor çünkü.
Kocasını aldatan birçok kadın feminizm gölgesine, korumasına sığınıyor.
Feminizm hakkında asıl sen bilgi sahibi değilsin. Seni narkozlamışlar. Dön bir bak çevrene gerçek feminizm dediğin şey feminizmi savunanların yaşam stilleri!
Buyrun gerçek feminizm
Bana feminizm hakkında bilgi sahibi ol diyenler utansın
Bunlar feminist değil de uzaylı mı?

https://www.ensonhaber.co...de-tepki-ceken-pankartlar
Bu ülkedeki herkes çocuk yapmadan önce kesinlikle akıl ve ruh sağlığı yerinde olup olmadığı kontrol edilmeli.
Üvey anne mi bu gerçi üvey de olsa böyle bir sapıklık, alçaklık olmaz olamaz.
Bugün de utanacak konu bulduk. Allah belanızı versin..
Allah'ım sen koru...
Bahsi geçince laiklik, feminizim, sapyoseksüellik, çağdaşlık ve hatta özgürlük eleştirisi yapılmış sadist, psikopat ve muhtemelen pedofil kadın.

Demek ki sokak ortasına sıçan bir deli görse onu da laiklikten, çağdaşlıktan bilecek insan var bu ülkede.
Hem o kaltaga, hem de o kucuk kizi taciz eden orospu cocuguna dunyanin en buyuk acisi tattirilmali.

Boylelerini oldurmeyeceksin, olmek icin yalvartacaksin yillarca.
Bu rezilce vehameti, laiklik ya da feminizme bağlayan zavallı ve sığ zihniyet, en az bu olay kadar korkunçlu ve iğrençtir.

Olayları ve durumları, kuştan ödünç aldığı beyinle yorumlamaya kalkan bu tarz insanlar, toplumun kamburlarıdır.
Eğitim şart diye kıçımızı yırtma sebebemiz işte bu sebepten dolayı!

Gelelim konuya.
Bunu tarif edecek kelime bulamıyorum.
Zira aklım almıyor, midem kaldırmıyor.

Bu konunun, profesyonel bir ekip tarafından incelenmeye alınması ve kız çocuğun ivedilikle rehabilite edilmesi gerekir.
Kız çocuğu, devlet tarafından korunmaya alınmalı ve tedavisi başlamalıdır.

Hem kadın hem de çocuğu taciz eden iki soysuz en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Akıl sağlığı yerinde bir varlık ise, bu anne müsveddesinin de gerekli cezaları alması ve kafasına vura vura önce insan sonra anne olma sorumluluk ve bilinci verilmelidir.
Ama anne olma vasfı elinden alınmalıdır.
o çocuk artık devletindir!
G.tlerinin derdine dusmus karılar yuzunden nasil yazik bir nesil geliyor anlatamam size. Bu adam irtaya cikmis olayi duyurmus, bir de duyuramayan babalar var.
Eğitim şart" diyen arkadaş
Bunu yapan adam Gaziantepte görev yapan bir öğretmenmiş
Ne eğitimden bahsediyorsun sen? Feminist eğitimin insanları getirdiği nokta bu. Ahlak ve namus kavramına düşman bir düşüncenin insanı getirdiği son nokta bu.
Bunun eğitimle alakası yok.
Bunun çürümüş manevi ve vicdani değerlerle alakası var
Çocukları yalnızca okula göndermekle alakası var.
Okula göndermenin yanında terbiye etmek te gerekir
Maalesef ki bu Yalnzıca günyüzüne çıkan, haberimizin olduğu bir olay. Arkasokaklarda ne dümenler dönüyor. Bir an önce uyanmalı ve feminist küresel medyanın etkisinden kurtularak değerlerimize geri dönmeliyiz.
orospuyu zincire vursan kilidiyle oynasir.

yorumlari okudum cogunuz kadini sikerek odullendirmeye yonelik cozumler uretmissiniz.kadinin bundan rahatsiz olacagini hic sanmiyorum.

hep demisimdir anne bir cocuk icin cok onemlidir.burada annenin onemini goruyoruz.
aysun kayacının ne kadar haklı olduğunu hala anlamayan kaldıysa ?
güncel Önemli Başlıklar