bugün

sözlük nedir bilmeyene ne dersen de beş para etmez. hee o ne lan diye de bir soru alırsın karşılığında.
eğer kızda sözlükte yazar korkmasına sebebiyet verebilir. nicki biliyor mu acaba vs. düşüncelere iter onu. bir araştırıp öyle söylemek lazımdır.
kızı etkilemek için sözlük ismi verecek kadar düşmek demektir. yani mesela o hale geldiyse wikipedia benim deseniz de bir şey ifade etmez bence...
- evet biliyorum saçma sapan şeyler yazıyorlar.
cevabını aldığım ve savunmaya geçmeme sebep durum.
edit:kıza gidip direkt odun gibi ben uludağ sözlükte yazarım demedim tabi ki.
yazarım demeden kendisi anladı mailime baktı sende o küfürbaz şerefsizlerdenmisin dedi.
hava yapmaktır. asıl hava ekşide yazarım demektir. yıllarca bekledim ve seçildim anlamına gelir. ama tabi arkadaşlar arasında uludağlıyım götümüzü kaldırmıyor denemez.
işe yaramayan olaydır. babam tdk'da görevli deyince içe doğru sıçtım.
beyhude bir çabadır. kızdan kıza değişebilecek başarı oranına sahiptir lakin.
eğer kız sözlüklerle ilgileniyorsa, en azından ortak bir noktanız daha ortaya çıktığı için işe yarayacaktır.
ekşi sözlükte 3. nesil yazarım demekle benzer bir kendini tanımlama şeklidir. bir şeyler yazdığına göre kafası çalışıyor, düşüncesi oluşacağından etkili olur ama izedebiyatda yazarım derse çok daha etkili olacağı gerçeğini de es geçmemek gerekir.*
Çoğu internet sözlüğünün ne olduğunu bilmediği için büyük ihtimalle yüzünüze alık alık bakacağı durumdur. Halbuki ne kadar da büyük bir eğlenceyi kaçırmaktadırlar. Onlara ne kadar söylesem de onlar fotoğraflarını facebook'ta paylaşmayı, onun bunun durumunu beğenmeyi tercih ediyorlar, ne denilesi, orası meçhuldur.
muhabbet kilitlendiğinde söylenebilinir. bu sözün ardından illaki devamı gelecektir. ya o ne be hiç duymadım olur ya da aaa ciddenmi vs vs diye devam edebilir.
+ ayrıca ben uludağ sözlük te yazarım.
- yaaa. bende ekşi sözlük te yazarım.
+ nutella, eti browni intense, uludağ limonatada severim.
- sen hala buradamsın ?
+ oldu ben gidiyim bari.
muabbet oraya kadar nasıl geldi ki ?

artık yapıcak hiçbişeyin kalmadı bitmiş durumdasın ve son kozunu oynuyorsun.

-eda ben sözlükte yazarım .
* tamam mahmut artık kabülümsün, hadi yarın nikah işlemlerine başlıyalım.
-baa vir baa vir.
Çok az kızın önemseyeceği yararsız atak cümlesidir.
(bkz: çok etkilendim necati e o zaman bir çay içelim)
ekşi de olsaydın verirdim cevabıyla kızı değil bizi etkileyen girizgahtır.
ekşi kızlarında işe yaramayan hadise, normalde pek janjanlıdır.
-ceren ben uludağ da yazarım.
+anladım zaten duymuştum yazarlar böyle dağ evlerinde yazıyolarmış falan.
-yok ceren ben uludağ sözlük te yazarım.
+aa yeni mi açıldı bu sözlük ben ekşi yi inci yi falan duydum ama..
-yok ya bu onlardan hepsinden kaliteli.
+hadi yaa.
-valla buna herkes giremiyo sınavla alıyolar çokk zor.
+ayy bende girmek isterim yaa.
-olabilir aslında ben seni sokarım bu akşam gelsene bize.
+aaa sokar mısın gerçekten.
-sokarıım tabi sokmam mı gelsene bana.
+olurrrr.

gördüğünüz üzere uludağ sözlüğü bilmiyosa etkilenebilir. biliyor ise işimiz çok zor arkadaşlar...
-ayça sana birşey söylemem lazım.
-söyle abdülmecid.
-ben uludağsözlükte yazarım.
-kaçıncı nesil?
-sana yalan söyledim. dokuzuncu nesil çaylağım.
-ilişkimiz monotonlaşmaya başladı farkındamısın?
kız da uludağ sözlük yazarı çıkar, nick inizi söylediğinizde sizin aşk ile ilgili yazdığınız yazı aklına gelir ve siz de bu yazıyı ona ithafen yazdığınızı söylerseniz mercimeği fırına bile verebilirsiniz... (bkz: hayallerde yaşıyor bazı t1p7ler)
sözlük yazarlığı dışında başka doneleriniz yoksa etki fos çıkabilir. yazdığınızla, kişiliğiniz farklıysa da fiyasko çıkarsınız.
kızın götüyle güleceği durumdur.
işe yarayan bi taktiktir. Böyle kalpçikler çıkıyo hatunların gözünden.
geçen bende aynı taktiği kullandım. işe yaramadı. zallamanın sözlüğünün yazarları da zallama olur dedi. göt oldum.