bugün

Genelde aç kalan, otlardan hoşlandığını belli eden erkektir. bunun üzerine kızın 1.5 adana, kavurmalı lahmacun siparişi verme durumunda ölmek isteyen kişidir.
Otlardan hoşlanıyorsa, her tuzum var diyene hıyar alıp koşması da muhtemeldir.
şüphesiz ki bahçelere rahmet olarak gönderilmiştir.
Vejeteryan bir kızı etkilemeye çalışıyorsa ne ala, yoksa hangi kız neden etkilensin.
kıza aldığı çiçeği yolda gelirken yer bu!

- usta ordan çift mimoza yap yanınada kasımpatı, yengeni etkileyecem anam! hadi sallanma.
kur yapmada erkekliğin gelebileceği son seviyedir.
bir inek ile flört eden erkek için normal bir durum.
rahmetli kemal sunal ın hababam sınıfı filminde öğretmenine aşık olması ve güdük necmi nin öğretmenin ağzı ile kemal sunal a aşk mektubu yazarak "kabul ediyorsanız möööö deyin" diye parola vermesi neticesi kemal sunal ın sınıfta öğretmeninin gözlerine platonik inek bakışı ile bakarak duygusal bir şekilde "möööööö" demesi hatırlandı.

tabi ki, olaydan habersiz zavallı öğretmen "ne oldu şaban bey" gibi bir şaşkınlık ile sorması ve kemal sunal ın unuttu galiba anlayışı ile "eeee, möööööööö!" diye hatırlasana demek istemesi hatırlandı.

yarım yarım yarınılan repliktir.
eşcinseldir... net!

geçeceksin o işleri azizim. kıza inceden mesaj veriyordur "ibneyim ben" deyü. lan olm erkek adam zayıflamak ister mi lan? zayıf erkek olur mu? söyleyeceksin 1,5 adana... yanına yayık ayran! üstüne de künefeyi hüpleteceksin! oh mis... senide böyle yerim mesajını vereceksin inceden inceye!
Erkekten saymayız biz ama belkide başarıya ulaşıcak arkadaş. Ve hayat görüşü başarıya giden her yol mübahtır olan ağır abi bile yapar beyler büyük konuşmamak gerek.
ne yesin yarak mı yesin amına koyum.

sanane amına koyum salatası da yiyebilir. milletin yediği içtiği size mi kalmış lan ibneler.

not: vegan değilim lakin salata da yerim pizza da!

göte bak. eşcinselmiş. hayatında kaç tane ibne gördün olm!?

edit:
arkadaşlar yoğun mesajlar aldım: daha geçen gün bilmem neli köri soslu salata yedim. çok hasssasım ama güzel bir savunma oldu.

sayın savcım başka bir sözüm yok. sokrates bile böyle savunmamıştı kendisini.
(bkz: sokrates in savunması)
güncel Önemli Başlıklar