bugün

4 yaşında şarkı üstüne bateri çalan veya yabancı şarkıları embesil gibi okuyan veletlerden daha başarılılardır.
sunumlarındaki başarıdan dolayı finale çıkmayı başaran yetenek sizsiniz yarışmacıları.
yaptıkları numaralar gerçekten çok basitler. dikkatlice izleyen biri kesnlikle nasıl yaptıklarını anlar. ama sunumları o kadar başarılı ki yaptıkları numaralar ikinci planda kaldığından dolayı bu kadar sevildiklerini düşünüyorum. ayrıca ben de izlerken çok keyif alıyorum.
son yaptıkları yap-boz numarası da mükemmeldi. yani anlamı mükemmeldi. yarışmayı kazanabileceğini düşündüğüm 2 finalistten biri.
ikiz değilmiymis amk bunlar diye tepki vermeme sebep olmus ikilidir.
sadece sihirbazlığın artık bir işe yaramadığını gösterdiler. mesele şovu iyi sunabilmektir. yoksa nice sihirbazlar geldi kasıla kasıla millet puan vermedi. bence sihirbazlık böyle ters köşelerle ve eğlendirerek yapılmalı.

gerçi adamların tarzına alışınca numarayı anlıyorsun ama güle güle yine takip ediyorsun olacakları. çünkü tarzları çuvallamış gibi gözükürken çaktırmadan iyi bir illüzyon sunmak.
sunumları harika olan ikili.
çelik ve kıvanç esprileri yarmış olan ikili.
hadiseyi gösterilerinin içine kattıklarından dolayı sövüyorum. başka ünlü mü yoktu mk.
Birinciliği hak eden ikili kesinlikle.
yetenek sizsiniz'in 2013 yılı birincileridir. hayırlı olsundur.
sözlükte usta illüzyonistler tarafından eleştirilen sevimli arkadaşlar.
gayet eğlenceli şov yapan illüzyonist ikili. illüzyon gösterilerine "numarayı yedirmek" gözüyle bakarsan tabii ki beğenmezsin ama adamlar bu işi eğlenceli bir hale getiriyor, biz beğenince de bu andavallar sanıyor ki beğenen insanlar "aaa adam ışınlandı amuhagooyyiiim." diye şaşırıyorlar. he biz de o kadar gerizekalıydık adamları ışınlandı sandık. her neyse bu illüzyon işini harbiden severim ve bu ikili de güzel işler yapıyor ara sıra old city comedy club sahnesinde de çıkıyorlarmış, takip edip canlı şovlarını da izlemeyi planlıyorum.
3 evetle uğurlandılar.
bugün da şahane olan ikili.
Son gösterileri gayet iyi olan ikili. Son gösterilerinin hilesini bulan söylesin abi.
o telefon o süt şişesine nasil girer sorusunu beynimizde yankılandıran ikili.
bu sene de birinci olmazlarsa kapatıp gitsin acun.

sunumları oldukça başarılı ikilidir.
ne yapıyor bunlar arkadaş, dedirten ikili.
Favorilerdendirler.
Yetenek sizsiniz türkiye şampiyonu ikilidir.
üslupları çok güzel olan başarılı ikili.

izlerken şaşırmak için değil de numarayı çözmek için yaklaşırım ben illüzyon gösterilerine. ama "kıvanç ve burak"ı izlerken durum değişiyor şaşırmak için izliyorum. keyifli bi sunumları var, bu işi hakkını vererek yapıyorlar. düşünce gücüne filan girmiyorlar.
"camdan fıstık geçirdi ama onun da bi açığı vardır" diye eleştiren arkadaşlar var bu ikiliyi. adam sanıyor ki diğer illüzyonistlerin özel güçleri var ama bunlardan bi bok olmaz her yaptıklarının bir açıklaması var çünkü. elini camdan geçireceksen gerçekten geçireceksin hileyle hurdayla iş olmaz.

3 adamdaki gösterileri, http://www.youtube.com/watch?v=qVnikW1faeU
bazı sihirbazlık hilelerini http://www.ilizyon.net isimli sihirbazlık gösterilerinin ipliğini pazara çıkan siteden öğrendiğim ikili ilizyonistlerdir.
oyun hilelerini merak ettiğim illizyonistler.
bahsi geçen, tatlıtuğ ve özçivitse, bebişlerimdir.

ergen de değilim halbuki.
başka bir şeymiş yaw.
Başarılı gösteriler yapan ikili. Evet.
(bkz: tatlıtuğ ve özçivit)