bugün

objektif gözle kıvanç'a bakabilenlerin derhal farkedebileceği realite.

ulan bu adam yakışıklıysa, ben übermensch'im! -yoksa übermensch miyim- bu adam, karizmatikse, ben karizma'nın kitabını yazdım lan. benim gibi 27 ekim'li bir akrep olan kıvanç, akrep burcu erkeklerinin o kendine has karizmasına, zekasına, kültürel birikimine ve yakışıklılığına gerçekten çok uzak.

ayıptır söylemesi, büst gibi kafası var; al ilkokulun önüne dik; o derece. üstelik fazla sarı ve ağzı da büyük. hani bir hatun bunu beğeniyorsa yazık günahtır lan. bir defasında istinye park'ta da görmüştüm kıvanç'ı. bu ne lan dedim 35 yaşında gösteriyor resmen.

evet sayın kezbanlar, parmağımı şaklatınca uyanın artık bu rüyadan, ehe.
(bkz: erkeklerin kıskanç olduğu gerçeği)
(bkz: erkeklerin çaresiz olduğu anlar)
"hadi lan ordan" diyesim de "hayır çok tatlığğğğ" diyesimde gelmiyor. adamına göre değişiyor böyle şeyler yahu. bazısına o çok sarılık olayı çok çekici gelebiliyor.

edit: eksileyen arkadaşlar tamam anladık bayansınız. ben de öyleyim ama şimdi kıvanç yakışıklı desem yakışıklı bulmayanlar eksileyecek, e değil desem team kıvanç takımı bombalayacak bu sefer. ne istiyorsunuz ulan anlamadım ki. hormonlarınıza sahip çıkın azcık yahu.
güzellik görecelidir ve de durum tercihten ibarettir.
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca, istemem yan cebime koy durumuna bir örnek gerçektir. *
(bkz: adriana lima nın kıllı bir kadın olduğu gerçeği)*
doğrudur. yakışıklı değildir ama uzun boylu olduğu için bizim kezbanların gözünde ilah olmuştur.

(bkz: türk kızlarındaki uzun boy merakı)
(bkz: gel benimki de uzun)

(bkz: hadi bayanlar eksi oyları görelim)
aşk-ı memnu izleyenler söylüyorsa, doğrudur benim kafadan ama gel gör ki adam kuzey güney'de bildiğin brad pitt!
görsel
tamam kıskanıyoruz. hatta öldürmek istiyor da olabiliriz. ama her yerde söyleme olm, götüyle güler millet. dedirten zırva.
yalanlamak istediğim gerçektir ki kuvvetle muhtemel kendisini kıskanan çirkin, tıknaz, gözlüklü senaristler yazdığı senaryolarda sürekli kıvanc ın yavuklusunu yakın bir akrabasına düdüklettirir.

artık nasıl hırslılarsa.
yakışıklı mıdır bilmem ama yine yengesine sulanıyor.
kıskanç erkek yazarların argümanıdır. allah vermiş.
Doğru bir önermedir, baktıkça sık sık düşündüğüm büstün aynısını anlatmıştır, konuyu açan arkadaş tebrik edilmelidir. Kıvanç hemcinsim değildir, o nedenle kıskanma imkanım sıfırdır, gerçekten de yakışıklı değildir, sadece abartılmıştır.
gerçektir. kuzey ne olmuş öyle saçlar apaçi gibi.
(bkz: ama adamın popisi var)
yakışıklı olduğu gerçektir. ondan daha yakışıklılar olduğu ise tamamiyle gerçektir.
Bir bayan olarak kesinlikle arkasında olduğum önermedir. Hemcinslerimin bu adamda ne bulduğunu anlamıyorum. Seksi değil, aman aman bir yakışıklılığı yok, sadece yüzü güzel. Böyle bir erkek de bana kafayı yedirtemez. Üzgünüm ama pertsin kıvanç.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ u kıskanan ıssız adamlar)
(bkz: kıvanç tatlıtuğ u yakışıklı sanan insanlar)
kıvanç tatlıtuğ'un yakışıklı olmadığı gerçeği, gerçek değildir.
bu adam yakışıklı değilse ortalama türk erkeği ne o zaman? Bu soruma cevap vermeseniz de olur.Çünkü ben de ortalama bir türk erkeğiyim sonuçta. Cevabı zoruma gidebilir.
doğrudur.
tamam; eli yüzü düzgündür, karizmadır, boyu posu yerindedir, vücut dilini güzel kullanır, bakımlıdır, ona sözümüz yok. lakin zevk meselesi tabi ama fazla sarışındır. aşk ı memnu dizisin tatil dönüşünde ne kadar çapardı öyle. esmer erkek başkadır. kamera haricinde günlük hayatta görsek en fazla vay boya bak maşallah deriz herhalde.
iyi oyuncudur lakin yakışıklı gerçekten değildir, esmer yakışıklı bir erkeğin yanında sönük kalır. sarışın erkeğe lafım yok ama kıvanç fazla çiğ sarı çocuk gibin birşey efenim.
güncel Önemli Başlıklar