bugün

çok zordur uzar ama belli etmez çok dikkat çeker ana avrat küfrettir kendine.
Çevremde gördüğüm en benzersiz örneğe dayanarak şunu söyleyebilirimki her görenin gözlerinin üzerinde kaldığı saç tipidir, çok nadir insanda muazzam güzellikte durur.
zordur. Bunu saci asiri asiri cok cok kivirciklara tavsiye etmem. Ama bi anormallik yoksa uzatin bende uzatiyorum.
erkeklerde bok gibi olur afedersiniz. bonus kafa olmayı bi tarz zannediyorlar ama bülent ersoyun mabadıyla kapışır güzellikte oluyorlar.
Kesinlikle cok sempatik durumdur . Saclari yeter.
Bonus kafa candır can.
- Hayırlı olsun hobi bahçesini kafanda yapmışsın. Marul yetiştiriyorsun.
gibi konuşmalar geçebilir.
ne kadar sempatik olursa olsun yolda cüzdanini düşürse arkasindan bonus diyerek çağrılıp cüzdani teslim edilecek kıvırbaştir.
Çok zordur ama insana bir ayrı güzellik sempatiklik katar.
işkence gibidir.
erkeklerde olan kıvırcık uzun saçtan nefret ederim.kızlarada yakıştıramıyorum.orta uzunlukta saç stili veya 2 numara traş erkeğe yakışır.uzun arkaya salık uzun saç kıza yakışır.
http://2.bp.blogspot.com/...00/uzun-kivircik-sac2.jpg

olm sevilmez mi lan bu dedirten saç şeklidir. Bulursanız yakalayın, evde besleyin, Kavanozda saklayın. Yapın bişeyler.
insanı deli eder.
3 numara bir şekilde kesilmiş saçlarıma şubat sonundan beri uyguladığım söz konusu durum bonusa ramak kala sıcak yaz günlerinde şapka rolünü üstleniyor.
binlerce defa yeter artık amk kestirecegim demeye sebeptir.
10 aydır yaptığımdır.
türk halkı kabarık saçı bonus sanıyor galiba. ha bonus olanlar da var tabii.
çok kabarıyor sözlük çok.. var mıdır bunun çözümü?
Nihayete erdiğiğimi düşünüp kesme kararı aldığım durumdur.
Çok zordur. Daha uzamaya başlamadan dağılmaya başlıyor. Saç uzatırken neden böyle saldın kendini , kendine hiç bakmaz oldun gibi cümlelerini duymaya başlarsınız.
bonus olur !..
Kadınsanız aşırı zor bir durum. Saç ürünleri, şekil verme, çoğu zaman kıvırcık şekilde kullanmayı istememe vs. Bir sürü dert. Ha erkekseniz kıvırcık saçı neden uzatırsınız bak onu bilmiyorum. Bence kestirin.
(bkz: norman osborn) (bkz: harry osborn)
(bkz: jim kelly)