bugün

buna bakan buna da baktı: (bkz: asteğmen olmak için açıköğretimde derece yapmak)
otobüslere indirimli binebilmek için açık öğretime kayıt olmak ile eşdeğerdir.
kısa dönem askerlik yapmak için üniversite okuyan, insanlar yanlış yapıyor neden? kısa dönem askerler 6 ay askerlik yapıyor, lakin bu altı aylık dönem 15 ay askerlik yapan askerlerle çektikleri çile bakımından 15 ay askerlik yaptırıyorlar. bu tip gençler genelde kısa dönem askerlik yapan kişiler pek sevilmez. kısa dönem askere gider fakat bir normal erin yaptığının aynısını yapar. komutanlar kök söktürüp ot yolduyorlar. kısa dönemin hiç bir özelliği olmuyor.
üniversite okumamın sebebidir. zaten benim bölümden ne olunuyorsa onu da bilmiyorum. çok havalı duruyor ama balonda da hava var. bir de bunu ingilizce söyleyenler vardır ki zannedersin dünyayı kurtarıcaklar amk.
(bkz: international relations)
(bkz: uluslararası ilişkiler)
Sistemin bug ini bulmaktir. Mantiklidir. Yaptigimdir. Tavsiye ettigimdir. Hatta siddetle onerdigimdir.
Yapanları şimdiden tebrik etmek istiyorum. Büyük dert.
akıllılık.
(bkz: aof)
(bkz: açıköğretim)

Nesi zor lan bunun. Artık biraz daha teferruatlı sadece. Bi de demiyorlar mı anadolu üniversitesi falan. Facebookta öğrenim bilgileri değişiyor vs.

tamam bizde bitirdik te, orada burada kasılmadık.

amk. malları.
bu cennet vatana ihanettir.
hükümetin bu vatan uğruna can vermiş binlerce asker varken, gidip imralı canisiyle pazarlık masasına oturduğunu gördükten sonra doğru olduğuna inandığım eylemdir.
oldukça mantıklı bir davranıştır. 15 ay boyunca birilerinin egolarını tatmin etmektense lisans diploması alıp kısa dönem gitmek en iyisidir. yapabilen yapsın.
ülkede çoğu kişinin yaptığıdır. mantıklıdır. evet.