bugün

(bkz: okan bayülgen)
(bkz: ciguli)
''poposu yere yakın olanlardan korkacaksın'' sözünün sağlaması durumu
(bkz: napolyon kompleksi)
tesadüfü olamkla birliket hali hazırda bünyemde cereyan etmiş his. dikte etmeye elverişli olmak tamamen doğuş hadisesi,sonradan kazanılası değil.
mr president shaq olsun, dünya daha yaşanır bir hale gelsin o halde..
(bkz: boyu değil işlevi önemli)
boy koplekslerini kapatmak amcıyla en tepeye cıkıp diktatör olduklarını gösterir.siz ban cüce dersiniz ha bende millet olarak hepinizin iflahını s.kmem mi şimdi düşüncesidir. *
(bkz: plankton)
marifetnamede de yazdığı gibi götü yere yakın olandan kork felsefesinin bir türevidir
boyu kısa olan insanların "bana boy postan hayır yok abi, bari saksıyı çalıştırıp böyle bir haltlar yiyelim." şeklinde düşünmelerinden kaynaklanan, kendilerini bu sayede acayip geliştirmelerine ve doğal olarak yaklaşık 1.5 kilo kadar beyne sahip olmaları sonucu ortaya çıkan durumdur. ee böyle bir adam da elbet toplumda yönetici statüsünde olmak ister.
(bkz: joe dalton)
atatürk'ün de boyu kısadır. bazı kesimler diktatör der.
(bkz: neye ve kime göre)

ayrıca; atatürk'e diktatör diyen o bazı kesimler eğer bunu dile getirebiliyorlarsa ya da atatürk eleştirilerini yapabiliyorlarsa nasıl oluyor da ataturk diktatör olmuş oluyor anlamadığım önerme..(atatürk ün inandığı konuları başarıya ulaştırmış olduğunu hepimiz biliyoruz artık sanırım.)
"yedi cüceler pamuk prensese neden bir şey yapmadı" derdi şahan'ın o tartışmacı kişiliği.
bazı komplekslerin farklı dısa vurumu .*
(bkz: hitler) (bkz: napolyon) (bkz: ahmedi nejad) (bkz: ismet inönü)
- mahmut senin boyun kısa..!
+ ee ne olmuş?
- diktatör olabilirsin oğlum sen.
+ senin de boyun uzun!?
- ee ne olmuş yani
+ sende mal olabilir misin acaba?
uzun boylu insanların genellikle salak ruhlu olmasıyla aynı orantıda işleyen durumdur.
bu ne bu da boy faşizmi mi çıktı başımıza tespitimsisidir.
ha bi şey derdim de ayıp olacağından demiyorum.
olay kısa boy değildir. istediği şeye sahip olamayınca çirkefleşen insan modeli olma olayıdır sadece.
görsel
boy kompleksinin yan etkisidir.
meşhur repliğin çıkış sebebidir.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
kesinlikle öyle. http://inciswf.com/barzo.swf
güncel Önemli Başlıklar