bugün

(bkz: götü yere yakın olmak)
(bkz: wreker)
mottosu boyu değil işlevi önemli olacaktır.

vajinanın 3 santimetresi duyarlıdır güzel kardeşim, ayrıca seni istemeyen hatuna ihtiyacın olmayacak. sıradan bir insansın, dert etme bunu. hatta benim kafadan 15 santim koparıp sana takalım, benim için sorun olmaz. ha bir de, en sevimli yaratık grubuna dahilsin.
göreceli bir kavramdır.
örneğin; 1.65lik bir erkek 1.70lik bir kıza göre kısadır, ancak 1.60lık bir kıza göre uzundur.
(bkz: edward elric)
aynı zamanda dili uzun olan erkek..
bir erkeğin başına gelebilicek en kötü şeydir çünkü çaresi yoktur ve kızlar kendilerinden kısa erkekleri tanıştıkları anda elerler. özellikle 1.65 den yani ortalama kız boyundan kısaysa en verimli çağlarını etrafındaki kızların çoğunluğunun kankası olarak geçirecek ve kendinden kısa kızlar bulma arayışına girecektir. neyse ki türkiye uzun boylular için olduğu kadar kısa boylu erkekler için de verimli bir ülkedir.
(bkz: jokey boyu)
kızsanız eğer kolunuzu omuzuna atıp gezdireceğiniz erkektir.
konu komşu, bilimum akraba perde ve tül yıkadığında fellik fellik kaçmak zorunda kalmayacak erkektir.
(bkz: uzun boylu olmanın dezavantajları)
uzun boylu kadınlara çekici gelir.
en azından kilo sorunu yaşamaz.*
hareket kabiliyeti fazladır.

(bkz: atem tutem men seni)
dünya tarihindeki önemli liderler de bu özelliğe sahip erkeklerden çıkmıştır.

atatürk
lenin
stalin
fidel castro
napolyon
büyük iskender
adolf hitler

daha gider bu.

ayrıca DÜNYAYI yöneten G-8 liderlerinin boyları da 1.70'i geçmiyor şu an kanada başbakanı dışında.
mecazi anlamda değil gerçek anlamda ufuk çizgisi alçakta olan insandır.netekim* ulu önderimiz atatürk boyu kısa olmasına rağmen yaptıklarıyla o boy farkını çoktaaaaan kapatmıştır.
kompleksli oldukları gözlemlenmiştir.
zirvede gördüm na bu gözlerle örnekse; kroniktatminsiz. mekan da sandalyeler hayli yüksekti. hani şu oturunca içine gömülüyorsun bi rahatsız devamlı kaykılıyorsun. sen git onlardan birini çek, ayağı yere değmiyodu adamcağızın. o gün hep mönü elimdeydi, bi gülmek ki bi daha hiç öylesi olmadı.
(bkz: küçük enişte)
uzun boylu kızlar için tercih edilmeyecek erkektir.
benim olmadığım erkektir.
boy konusuna takılmamalı önemli olan işlevdir. Basketbollcular da da boy var ama yatağa sığmıyolar.
sonuç:
kısa boylu erkek: zeki ve başarılı erkektir.
kısa boylu kadın: "götü yere yakın olandan kaçacan" deyimine yakışandır.

ek : uzun boyluyum (aptal ve başarısız biriyim)
(bkz: pigme)
bir rivayete göre kısa boylu erkeklerin penisi oldukça büyük oluyormuş. geliyorum.
çok sağlam mevzu yaparlar korkacan böyleleriinden.uzun boylu erkekler düşünüp taşınasıya kadar kısa boylu erkekler düşünürkende kaşımayı ihmal etmezler..
(bkz: neye göre kime göre)
yaşaması istenmeyesi canlı tipi. biri iç güzellik mi dedi? ben de buna takıntılıyım kardeşim, ne var?