bugün

O semirgen sadık ı bosayıp orman cocugu can ile sevgili olmasını diledigimiz dizi karakteri.
yalnızlıktan kendine hayali dede arkadaşlar edinmiş olan karakter. o değil de karakteri canlandıran kadın çok iyi rol yapıyor.

(bkz: açmayın dedeler)
babası olacak gavata çok küfür ettiğim dizi karakteri. kadınların kendi hayatını eline almasının ne kadar önemli bir şey olduğunu yüzümüze vura vura anlatıyorlar bu karakterin hikayesi vasıtasıyla.
ağır bir psikolojik rahatsızlık geçirmektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=UDuIh_RvUxk
Hayaller can hayatlar sadık.
Yok kııızz bende çok üzüldüm.
Hayalinde yaşadığı aşk ve huzurdan ilaçlarla ve terapiyle vedalasan dizi karakteri. Iyi mi oldu kötü mü valla kararsız kaldık. Zaten böyle güzel seven adamlar ancak hayallerde olur yada öyleymiş gibi numara yaparlar.
Can gibi bir adam ancak dergilerden çıkardı zaten.
dizi saatini kaçırdım, sonradan reklamsız izlerim dedim. başlığı görünce dayanamadım. spoiler yedim sözlük.

keşke hayal olmasaymış, sadık'tan kurtulup can'la beraber olacak diye bekledim ben hep. bari boncuk mutlu olsundu.
sadık iyi çocuk ya.
Of tam da öptüğünde gözünü açınca var olmadığını anlaması çok ağır değil miydi ya
Ben biliyodum gercek olmadığını da üzücü lan.
Yalnız kadının zihni de her şeyi ayarlamış bak kendisi canın,kendi zihnine veda edeceğini yazmıştı zaten aslında.
Ben karımı hastane köşelerine bırakmam, olmazsa akşam elini kolunu bağlayacağım diyen sadığın karısı olan karakter.
Keşke hastane köşelerine bıraksan.

Üzülüyorum lan çok sevdim boncuğu iyi olduğunu görmek istiyorum Alya gibi ama boncuk inatla kötüye gidiyor.
Az önce kendisine kamyon çarpan karakter. Böyle çıkmasın diziden, yoo hayır, hayır.
Bir psikoloğun youtube'ta iki video ile psikolojik analiz yaptığı, etkileyici Kırmızı Oda karakteri.

https://www.youtube.com/w...el=BuketEmanetAte%C5%9Fer
çocukluğunda evinde yaşanan "misafir"li vukuatlar yüzünden kafayı yemesi çok da şaşırtıcı olmayan bir tipleme. gerçi ablası "normal" görünüyor, ama "misafir" vakası hatırlatılınca onun da gözü seğirmeye başlamıştı dizide.
Normalde çok ketum bir insan olmama rağmen her izlediğimde ağladığım karakter. Yalnızlığın ne kadar zor olduğunu ve nelere yol açabileceğini bize gösterdi.
güncel Önemli Başlıklar