bugün

Yazıklar olsun sizede sizin gibi anne babalarada.
Anne babalara bak lan. Benim annem okuldan istiklal marşını okumadan kaçtık diye, eve astığı bayrağı düşürdük diye ıslak odunla döverdi bizi. Kızın elbette suçu var ama insan ailesine bakıp allah bilir kızı nasıl yetiştirdiler demeden edemiyor.
(bkz: Böyle göte böyle y*r*k) derler Adama, o kızın katili bunlar.
Kızlarının ölmesinde kendilerinin de payı büyüktür.
Tencere kapak misali heh. Hiç sasirmadim. Bunlarında füzelerimiz tarafından kandilde kıyma olmuş bir halde poz verdirmek dileğiyle..
bilgisayar başından kaldırmadığı koca kıçı yağdan kat kat olanlar kalkmış inandığı bir amaç uğruna savaşırken ölen insana laf söylüyorlar ya bana komik geliyor amk!

ideolojisini, savunduğu fikirleri sevmezsin ya da çatışırsın anlarım da iki tokat atsan ağlayarak anasına koşacak bebeler gelmiş burada böyle bir türlü haller içinde.

ya hakkaten bistiringidin lan! komiği de geçtim acınacak haldesiniz totoşlar.

not: iş bu entry'de ypg, pkk vs savunduğumu düşünen varsa açsın eski entrylerimi okusun. askerden kaçacağım diye tecil üstüne tecil uzatan, bordoklavyelileri sevmiyorum sadece.

o ölen kişi kadın haliyle ışid e karşı savaşmaya gitmiş, bu ibneleri gece sokağa bıraksan dayak yemeden eve gelemezler.

bak aldı yine bir gülme. neyse ya.
eskiden bunların cesetleri bir kamyonetin kasasında götürülür tenha bir yere gömülürdü.
şimdi cenaze yapılmasına izin veriliyor.
inandığı amacı da sikiyim, senin pörsümüş argümanlarını da. teröriste laf edemeyeceksek kime laf edecez, sövecez bre alagavat. teröriste terörist demeyelim istersen. daha ışide karşı geberdiği bile meçhul. belki tsk gebertti. pyd sever böyle kahramancıklar yaratmayı. ışide karşı kahramanca geberdi rerörö.
O zaman ben onların amına koyim.
Bu da kırmızı yularlının dedesi.
görsel
içine girecekleri domuz leşi kutusunun önünde poz veren yeni leş adayları. Antalya ya gelmek bu saatten sonra göt ister
kızları gariban mehmetçiğin ana babasına evlat yaşatamaya gitmişti dağlara .

şimdi kendileri kudursun evlat acısıyla. beter olsunlar aq. vicdansızları.
sen masum bir ceylansın,Bilirim
kırmızı fularlı kızdan geriye kalan nedir?
onur ve şeref
Ya sizden geriye kalan ne olacak?
Hiç.
Siz ahirete göçenden ceza kesmekten utanmazsınız, bilirim.
Annesi babasının başı dik ya sizin annenizin babanızın?
Herkesin doğrusu vardır.
Ve bilirimki Bir gün eşitlenecez kıyamda Ve o gün Allah herkese hakketiğini verecek.
Bu aileden sağlikli beyin çikmasi imkansizdi zaten.
türk topraklarında nefes alan yaratıklardır.

ülkeden sürülmeleri gerekiyor.
Pkk sempatizanı oldukları çok açık değil mi? Bunların nesini savunuyorsunuz?

Akp ye karşı mücadelede tek yol dağa çıkmak mı?

Kırmızı yularlı kızın yularları kimin elinde belli olmayan annesi ve babası.
Leşin Anma töreninde 'yıldızlarla kucaklıyorum seni' tarzında beyin yakan bi cümle söylemişti babası.

Neyse ki sosyalistler hala aptal.