bugün

Şu anda oy vermem diye artistlik yapan, seçim psikolojisiyle sike sike sandığa gidip kılıçdaroğlu'na oy verecek yazarlardır.

Aha şuraya yazıyorum!
görsel
görsel
gözümde akp'ye oy vermekle en başından beri akp hesabına çalışan mikropbaşına oy vermek arasında bir fark olmadığı için kendi kendini aday yaparsa sike sike, tıpış tıpış falan oy vermeyeceğim.
görsel
partiyi hdp sevicilerle dolduran, akp ajanı olması muhtemel kişi aday olacak diyorlar bir de. chp, akp kazansın, biz kaybedelim diye elinden geleni yapıyor demektir artık öyle bir şey olursa.
demirtaş ile, hdp seviciler ile arasına mesafe koysun, partiden onları atsın, ben de oy veririm.
içinde bulunmadığım yazar grubu, ben normal normal vereceğim.
vereceğiz maalesef. öyle görünüyor.

ama sakın ola ki bizim çaresizliğimizi kendi gücünüz sanmayın.
en son başdanışman yaptığı nuşirewan elçi adlı apocu, barzani kanalı "rudaw tv"yi chp genel merkezine röportaja çağırdı. röportaj sırasında elbirlik salondaki türk bayraklarını kaldırmışlar.
görsel

partidekilerin hepsinin hoşuna gitmiş ki, hainlikleri nasıl içlerine yedirmişler ki hiçbiri çıkıp da "ya bu nasıl bir rezilliktir" demedi. nuşirewan'larına bir ceza uygulanmadı. bir tek nuşirewan'ları twitter'ından bunu haberleştirenleri mahkemeye vermekle tehdit etti.

bu da o rudaw tv'de sıradan bir gün:
görsel
Başka aday yoksa mejbur.sağ parti olmasında isterse dogu perinçek olsun o derece.
Benim.

Şahsıma karşı çıkacak adaydan beklentim hiç değilse su damacanası ayarında olmasıdır.

Bu kriteri sağlayan herkese oy veririm. Çünkü bu memleketi su damacanası yönetse şahsımdan bin kat iyi yönetir.

Ha milletvekilliği seçiminde yChp'ye değil, zafer Partisi'ne oy vereceğim, onun sebebi zaten malum...
Siz sikile sikile oy verebilirsiniz. Bu anlayış ile daha çok sikilirsiniz. Kılıçdaroğlu nun ikinci tura kalması bile ona oy verenlerle Tayyip Erdoğan'ın daha işi bitmemiş anlamına gelir. Biraz daha siksin de belki aklınız başınıza gelir. Ben sandığa gitmem. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
kişi kendinden bilir işi sözünü akla düşürmüştür. 20 senedir gidip tıpııışşş tıpıııışş oy verenlere bak sen. ahmet davutoğlu gibi bugün "basiretsiz bu adam medet umdukları adama bah hele" diyenler ahmet davutoğlu başbakan adayı "yapıldığında" topukları ardlarına vura vura koştura koştura gidip oy vermişlerdi..

20 senedir koyun olarak sürü olarak adlandırılanların gelip millete koyun demesi sürü demesi ne bileyim acayip komik geliyor bana. adamlar zekadan, pratiklikten o kadar yoksunlar ki kendileri için uydurulan sözleri karşı tarafa yapıştırmaya çalışmaktan başka bir numaraları yok. ak trol kelimesini alıp ok trol yaparlar, kendilerine söylenen çomar lafını alır karşı tarafa yamamaya çalışırlar "koyun gibi gidip oy veriyorsunuz" lafını alıp gene karşı tarafa yamamaya çalışırlar. az özgün olun be olm hiç mi aklınıza bir terim, bir sıfat gelmiyor hep karşıdan çalıyorsunuz. gerçi çalmak bunlar için normalde genede insan biraz özgünlük bekliyor..
akp seçmenine koyun lan bunlar hiç sorgulamıyor diyen tiplerdir.
ikinci tura kimler kalacağına bakar.
malum, yasalara göre cb erdoğan aday olamıyor. cb erdoğan yasalara uymak lazım, ben aday olamıyorum ama benim adayım falanca kişi derse ve kılıçdaroğlu ile cb erdoğan aday olamadığı için göstermiş olduğu aday ikinci tura kalırsa tabi ki kılıçdaroğlu için oy kullanılacak.
Vereceklerse verecekler py napalım yani?
güncel Önemli Başlıklar