bugün

kılıçdaroğlu'nun türk milleti'nin cumhurbaşkanı adayı olmak yerine, hdp'nin adayı olmayı seçtiğinin belgesidir.

video;
https://twitter.com/halkt...tatus/1555146158057594880

roboski neresi kılıçdaroğlu?

dersim değil-tunceli.
amed değil-diyarbakır.
roboski değil-uludere...
türkiye cumhuriyetin'de var olmayan bir isim kullanan adam benim başkanım olamaz. bu ahlaksızlığı tayyip erdoğan bile yapmamıştır.
şimden tayyip bey'e hayırlı olsun demek düşer. adam kripto akpli çıktı rıza baba.
türkiye'de ezberleri bozma açısından olumlu gördüğüm bir davranıştır. ha, buradaki ince düşünceyi chp'nin kaz kafalı tabanı anlayamaz, dolayısıyla da kılıçdaroğlu'nu ilk linçleyecek olan chp tabanı olur ama kemal bey'i bilen biliyor. hiç duruşunu bozmasın. umarım cumhurbaşkanı seçilince chp'den kurtulmuş olur.
(bkz: naçiz validenize kötü kadın demesinden evladır)
Önemli olan halkın kullandığı isim.
şurada chp'ye oy verip de kılıçdaroğlu'nu "mühim adamlık" sıfatına taşıyan insanların haritası var. chp'nin ne kadar yüksek oy oranı var, o kadar kırmızı. chp'nin ne kadar az oy oranı var, o kadar beyaz.
görsel
o oy verenler olmasa kendisi şimdi kuşadası'nı mesken tutmuş ruh hastası kardeşinin kahvesinde okey oynayan emekli adam olacaktı. o oy verenler hangi ismi tercih ediyor. araştırsın o ismi kullansın.
Bu adam kaybetmeye mahkumdur. Hiç boşuna uğraşmasın anahtarı sıradakine teslim etsin.
roboski nere la rus şehri falan mı.
seloyla yalakalık eden Kılıçdaroğlu'nun söylemi.
Ben de Edirne ye Adrian diyorum.