bugün

güzel ötesi, dinledikçe üzen, yaralayan ama vazgeçilemeyen tarkan şarkısı.
eski bi şarkıdır ama kime sorsanız bilir, yani bi ortamda "yanlış zaman..yanlış insan" diye mırıldandığınız an "tutunmak imkansız bıktım yamalı sevdalardan" gibi bi karşılığı yüzde doksan alırsınız.
tarkan ın en iyi şarkısı kesinlikle
yamulmuyorsam bu şarkı 16 hafta 1 numarada kalmıştı.
aldatan güneştir aslında bir an her tarafı aydınlatır kısa süre sonra söner ve yerini bulutlara bırakır...
tarkan'ın en iyi parçasıdır kuşkusuz, sözlerinin yıldız tilbe'ye ait olmasıda şaşırtıcıdır.
yuvarlak ve sarı olur.yaz güneşinin ablasının oğludur.
sözlerini yıldız tilbenin yazdığı ve duydugumda dumurlardan dumur begendigim fakat bir o kadarda akıllara ziyan bir şarkı.
hakkaten kış gunesi etkisi yapan bir şarkı.
bu güneşe aldanıp açan filizlere sonra soğuk vurur birden...kış güneşine güven olmaz çünkü, zamansız doğar bazen ve dolandırır yüreğimizdeki tomurcukları.
şöyle baktığım zaman en güzel söz seçemeyeceğim tek şarkı belki de çünkü bütün sözleri çok anlamlı
bana göre türk pop tarihinin* en güzel parçasıdır. tarkan yorumlamıştır. sözleri yıldız tilbe'ye, müziği, laço tayfa grubunun bas gitaristi olan nurhat şensesli ye ait güzide eserdir.
Yoruldum her bulduğumda
Kaybetmekten seni

Muhteşem sözlerdir.
varlığı esnasında moral kaynağı olan ama ısıtma fonksiyonu olmayan ve şarkılara konu olan güneş
tarkanın en iyi şarkılarından biridir. (bkz: unutmamalı)
(bkz: dön bebeğim)
edit: noktalama hatası düzeltildi, sevgili gammaz dostuma teşekkürler.
tarkanin eski ve güzel sarkilarindan bir tanesi.
zamaninda popstar bayhan'in da yorumladigi sarkidir.. *
sözleri yıldız tilbe'ye ait olan 1994 çıkışlı tarkan albümünün en iyi şarkılarından birisi..
(bkz: pastırma yazı)
kral tv de bugüne kadar en uzun süre liste başı olmuş şarkıdır.yalnış hatırlamıyorum tam 11 hafta 6 gün.
çok güzel bir videosu vardır .
http://www.youtube.com/watch?v=jyF6iEcPVN4

(bkz: umur turagay)
tarkan' ın en güzel şarkısı ve klibi.
azar çoşar deli gönül bu gözler ah neler görür
hasret bana göre değil özlemin içimde yine seni büyütür....
tarkan'ın muhteşem sözlere sahip şarkısı. *
azar cosar deli gonul
bu gozler ah neler gorur
hasret bana gore degil
ozlemin icimde yine seni buyutur

insan'ı derinden etkileyen şarkı ve dizeleridir.tarkan'ın söylemesi daha bir can alıcıdır.
yıllar geçse de aynı hevesle dinlenecek, insanı alıp başka yerlere götürecek ve kesinlikle bıktırmayacak enfes bir şarkı..
(bkz: 90 lara damgasını vuran şarkılar)
tarkan'ın en güzel şarkısıdır. Klibi amerika'da çekilmiştir.
güncel Önemli Başlıklar