bugün

içi yanan kadındır. Bir erkek tarafından sıcaklık hissetmek ister.
Yalnızca mini etek seven kadındır. Yalnızca giyeni ilgilendirir. Giyin sevgili kız kardeşlerim. Ne giyeceğimize kış bile karar veremez. Her birinize de çok yakışıyor. Güzel kalplerinizden öpüyorum.
muhteşem bacaklarına baktıkça içimizi ısıtan kadındır. hep giysin hep ısıtsın bizi bu güzel kadın.
Yıllar önce ergenlik dönemi.
Akşam saat 6-7 suları kış ayaz, kırmızı ışıkta aracın içinde bekliyoruz. O zamanlar araba da klima evde doğalgaz yok ve titriyoruz.

Önümüzden deri çizme, deri mont mini etekli kadın karşıya geçti. Arabayı süren ramazan isimli 45 yaş civarında ki abimiz elini direksiyona vurarak "bu ne abicim ya!" diye isyan etti.
Aynı yaşlarda yanında oturan diğer abimiz "ne oldu isyan edecek?" diye sordu.
Ramazan abimiz "daha ne olsun abicim ya? Kadına bak bu ayaz da soğuk da mini etekli. Akşam eve gidiyorum kapıdan giriyorum benim hatun karşısında kömür sobası, arkasında katalitik soba iki soba arasına oturmuş battaniyelere sarılmış oturuyor. Daha selam vermeden üşüyorum diyor. Bu kış 4 ton kömür yaktım karıyı ısıtamadım. Valla yüzümüz gülmesi için yaz gelmesini bekliyoruz, şeytan diyor ki gidip kadına sor, kardeşim sen ne yiyor içiyorsun da üşümüyorsun diye" demez mi?

Aklıma gelince hâlâ gülerim.
O zamanlar pek anlamamıştım bu derin ve önemli mevzuyu. Ama insan yaşayarak bazı şeyleri öğreniyor.